Yalı Çapkını’nın Abidin’i Mustafa Ersin Arıcı Ağda Yaptırdı!

tarafından
30
Yalı Çapkını’nın Abidin’i Mustafa Ersin Arıcı Ağda Yaptırdı!

Yalı Çapkını dizisi ile akıllarda kalan Ersin Arıcı’nın eski hali gündem oldu. Katıldığı programda ağda yaptıran Yalı Çapkının Abidin’i zor anlar yaşadı.

Yalı Çapkını dizisi hem iddialı sahneleri hem de konusu ile izleyicileri ekrana kilitliyor.  Yalı Çapkını dizisinde öne çıkan isimlerden biri olan Abidin rolüne Mustafa Ersin Arıcı hayat veriyor.

Mustafa Ersin Arıcı’nın yıllar önce katıldığı programdaki görüntüleri yıllar sonra yeniden ortaya çıktı. Oyuncunun, programda ‘Urfalıyam Ezelden’ türküsü çalınırken  ağda yaptırması gündem oldu.

Yalı Çapkını’nda Ferit karakterinin sağ kolu olarak oynayan ve Suna ile yaşadığı aşk ile dikkat çeken, Abidin’in 2013 yılında Fox TV’de yayınlanan ‘İmkansız Karaoke Yılbaşı Özel’ programının yarışmacılarından biri olduğu öğrenildi.

Yalı Çapkını'nın Abidin'i Ağda Yaptırdı!Yalı Çapkını'nın Abidin'i Ağda Yaptırdı!

Mustafa Ersin Arıcı Hem Söyledi Hem Acı Çekti

Programda araba kazanmak için yarışan Arıcı yarışmada gündem olacak anlar yaşadı. “Urfalıyam Ezelden” parçasını okumaya başlayan Arıcı’nın ağda yapılırken şarkıyı söylemeye devam etmesi gerekti.Araba kazanmak için yarışan Arıcı’nın görüntüleri, hayranlarını şaşırttı.

Kollarına bacaklarına ve göğsüne ağda yapılırken türküyü söylemeye devam eden Arıcı zor anlar yaşadı. Onun bu hali sosyal medyada gündem oldu.

Kaynak