Magazin

Wanda Nara Icardi’nin kendisine yaptığı teklifi açıkladı: “Daha karar vermedim…”

Galatasaray‘ın yıldız ismi Mauro Icardi‘nin eşi Wanda Nara İtalya basınına verdiği röportajda hastalığı, Icardi ile olan ilişkisi ve özel hayatına dair çarpıcı ifadeler kullandı.

İtalyan basınından Gente’ye konuşan Wanda Nara hastalığını öğrendiği ilk günlerde ve tedavi sürecinde yaşadığı zorlu anları anlatırken, Icardi’nin kendisine yapmış olduğu teklifi de şu sözlerle açıkladı:

“Hastalığım bizi daha da yakın kılmadı çünkü biz hiçbir zaman birbirimize karşı mesafeli olmadık. Icardi hastalığım süresince ‘iyi günde kötü günde’ sözünün doğruluğunu kanıtlayan bir duruş sergiledi.

“ICARDI 10 YIL SONRA YENİDEN TEKLİF ETTİ”

Mauro birlikte geçirmiş olduğumuz 10 yılın ardından bana yeniden evlenme teklif etti. Henüz kararımı vermedim ama teklif almak gerçekten güzeldi. Evlenirsek bu Arjantin’de mi olacak gerçekten bilmiyorum, üstünde düşünecek zamanımız bile olmadı henüz. Fakat eğer düğünü gerçekleştirmeye karar verirsek bunu Arjantin’de sevdiklerimizle birlikte gerçekleştirmek isteriz.

Hastalığı hakkında da değerlendirmelerde bulunan Nara, “Şimdilik tek parçayım ve iyiyim. Bazen ailemde bugüne kadar kimsenin yaşamadığı bir hastalıkla benim mücadele ettiğimi düşünüyorum. Kibirli görünmek istemiyorum. Hastaneye kaldırıldığımda gerçekten büyük bir şok yaşadım.

“HER ŞEYLE TEK BAŞINA BAŞA ÇIKTI”

Klinikten eve döndüğümde kendimi 4 gün boyunca odama kitledim. Dışarı çıkamadım, sadece Icardi içeriye girip bana yemek getirdi. Icardi hasta olduğum dönemde her şeyle tek başına başa çıkmayı başardı. Hem benimle ilgilendi ve korudu hem de beni doktora götürürken aynı zamanda da çocukların günlük rutinlerini gerçekleştirmelerini sağladı.

“SABAHA KARŞI ICARDI’Yİ AYAKTA GÖRDÜM”

Beni bu hayatta en çok destekleyen kişi o. Bir gece klinikte uyandığımda onu sabaha karşı lösemi tedavisinin dünyada en iyi hangi ülkede yapıldığına dair araştırmalar yaparken buldum. Mauro’nun nasıl biri olduğu hakkında verebileceğim en iyi örnek bu sanırım.

Ayrıca ilaçlarımı ne zaman alacağımı bana hatırlatabilmek için telefonuna bir alarm kurdu ve düzenli olarak bana hatırlattı” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Global

Haber Kaynağı

Daha Fazla Göster

golignews.com.tr

Golignews, geniş bir haber yelpazesini kapsayan, güvenilir ve etkili bir haber kaynağı olarak öne çıkan bir platformdur. Dünya genelindeki önemli olaylar, teknoloji gelişmeleri, ekonomi haberleri ve daha birçok konuda geniş bir içeriği kullanıcılarına sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu