Magazin

Ünlü rapçi Sansar Salvo intihar girişiminde bulunduğunu açıkladı: 43 ilaç içerek…

Sansar Salvo takma adıyla tanınan rapçi Ekincan Arslan, geçtiğimiz günlerde 43 farklı ilaç içerek intihara kalkıştığını açıkladı.

Yaşadıklarını anlatan rapçi, isim vermeden de birilerine tepki gösterdi.

Eski kız arkadaşı, babası ve ailesinin de dahil olduğu olayları öfkeli bir dille anlatan Arslan “Ben geçen çarşamba 43 adet ilaç içerek kişisel bir buhran yüzünden intihar etmişim. Adam kız arkadaşıma telefon açmıyor, Whatsapp’tan yazıyor, dakikası bitmesin diye Taksim ilk yardımda. Ne yapacaksın ben canıma yine kıysam zaten 2 etti. Evleri mi yiyeceksin?” dedi.

Sözlerine devam eden rapçi, diğer bir paylaşımında ise “Silah kullanmayı bilmiyorum ama kendimi nerede koruyacağımı da çok iyi bilirim. Telefonu kapattım aramayın demiştim. Siz rezil ettiniz. Beni bugün kimseye dövdüremeyeceksiniz avukatcım. AV. teli kapatıyorum korkak herif. Bundan doğacak her zarardan sorumlusun” ifadelerini kullandı.

Ünlü rapçi Sansar Salvo intihar girişiminde bulunduğunu açıkladı: 43 ilaç içerek... - Resim : 1

SANSAR SALVO ADIYLA TANINAN EKİNCAN ARSLAN KİMDİR?

Sahne adı Sansar Salvo olan Ekincan Arslan 1989 yılında İstanbul Kadıköy’de dünyaya geldi. Aslen Malatyalı olan Sansar Salvo 10 yaşından bu yana müzik ile uğraşmaktadır.  2010 yılında kanser teşhisi konulan sanatçı dört yıl süren mücadelesinin ardından hastalığı yendi. 

Sansar Salvo 2008 yılında “Adrenalin”, 2009 yılında “Seremoni Efendisi”, 2013 yılında “24. Şarjör” albümünü yayınladı. En öne çıkan şarkıları ise “Duygusal Olmaya Gerek Yok”, “180 km.”, “Psikopat Yazar” ve Kaan Boşnak ile yaptığı “Koptu Kayış” şarkılarıdır.

Kaynak: Haber Global

Haber Kaynağı

Daha Fazla Göster

golignews.com.tr

Golignews, geniş bir haber yelpazesini kapsayan, güvenilir ve etkili bir haber kaynağı olarak öne çıkan bir platformdur. Dünya genelindeki önemli olaylar, teknoloji gelişmeleri, ekonomi haberleri ve daha birçok konuda geniş bir içeriği kullanıcılarına sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu