Uludağ’da tatilde olan Yeliz Yeşilmen takipçilerinden fikir istedi

tarafından
29
Uludağ’da tatilde olan Yeliz Yeşilmen takipçilerinden fikir istedi

Yeliz Yeşilmen Uludağ’da tatil yapıyor. Instagram sayfasında masaj yaptırdığını paylaşan Yeşilmen, yaşadığı sağlık problemlerini de takipçileriyle paylaştı. 

Şarkıcı ve oyuncu olan Yeşilmen, ekranlar da çok yer almasada magazin gündeminden düşmüyor. Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanarak takipçilerinin merakını kazanıyor.

Instagram üzerinden paylaştığı üzere Yeliz Yeşilmen ailesiyle birlikte Uludağ’da tatilde.

Tatilinden sık sık görüntülerle bizleri haberdar eden Yeşilmen önceki gün yaptırdığı masaj keyfini sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı.

Uludağ’da tatilde olan Yeliz Yeşilmen takipçilerinden fikir istediUludağ’da tatilde olan Yeliz Yeşilmen takipçilerinden fikir istedi
Uludağ’da tatilde olan Yeliz Yeşilmen takipçilerinden fikir istedi

Yeşilmen nazar değdiği için kaşındığını ifade etti

Yeşilmen bugün yaptığı paylaşımında kendisine nazar değdiğini söyledi. 

“Vücuduma sürekli sirke sürüyorum.”

Paylaştığı fotoğrafta Yeşilmen şu ifadelerde bulundu: “Normalde bir alerji problemi yok, yediğim bir şey mi dokundu ne oldu bilmiyorum uyuz mikrobu kapmıştır diyorsunuz ama onun belirtileri de yok. Tüm vücuduma sürekli sirke sürüyorum başka ne yapmam lazım?”

Takipçilerinden fikir istedi

“Çünkü burada dağdayım ve gerçekten hiçbir sağlık ekibi, doktor, kimse yok, şurup yok hiçbir şey yok. Bu yüzden doğal yöntemlerle çözmeye çalışıyorum sizden fikir alayım.”

 

Kaynak