Oyun

Stray oyununun Mac için çıkış tarihi açıklandı

Halihazırda Windows bilgisayarlarda oynanabilen oyunlar birer birer Mac bilgisayarlar için de gelmeye devam ediyor. Son gelişmelere göre bu oyunlar arasına Stray de katılıyor. İşte Stray oyununun Mac için çıkış tarihi…

Stray, yakında Mac bilgisayarda da oynanabilecek!

2022 yılında çıkış yapan ve birkaç hafta içerisinde en çok konuşulan oyunlardan biri olan Stray, tam anlamıyla bir kedi simülasyonu. Oyunda üçüncü şahıs bakış açısından bir kediyi kontrol ediyorsunuz ve amacınız ise duvarlar ile çevrili şehirden kurtulmak.

Stray, yakında Mac bilgisayarda da oynanabilecek!

Yan görevlerle birlikte 7 ila 11 saat aralığında bitirebileceğiniz Stray, geçtiğimiz yıl PlayStation 5, PlayStation 4 ve Windows platformları için piyasaya sürüldü. Daha sonrasında Xbox One, Xbox Series X / S için sunulmuşken şimdi ise sıra MacOS bilgisayarlara geldi.


Beklenen gün geldi: Rockstar Games, GTA 6’yı resmen duyurdu!

Beklenen gün geldi: Rockstar Games, GTA 6’yı resmen duyurdu!

Oyun dünyasında adeta bir kült haline gelmiş Grand Theft Auto serisinin yeni oyunu ile ilgili resmi bir açıklama geldi.

Oyunun geliştiricisi Annapurna Interactive, Stray oyununun 5 Aralık tarihinde Mac bilgisayarlar için piyasaya sürüleceğini duyurdu. Bu tarihten itibaren Apple App Store ve Steam platformları üzerinden indirilebilir olacak oyun, maalesef ki bütün Apple bilgisayarlarda oynanamayacak. Zira bir gereksinim var.

Bu gereksinime göre Stray, ne yazık ki Intel tabanlı bilgisayarlarda çalıştırılamayacak. Oyun, yalnızca M serisi olarak da bilinen Apple Silicon işlemcisine sahip Mac‘ler üzerinden oynanabilecek. Önümüzdeki zamanlarda Mac platformu için daha fazla oyunun piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Stray oyunu Mac için piyasaya sürüldüğünde oynayacak mısınız? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Haber Kaynağı

Daha Fazla Göster

golignews.com.tr

Golignews, geniş bir haber yelpazesini kapsayan, güvenilir ve etkili bir haber kaynağı olarak öne çıkan bir platformdur. Dünya genelindeki önemli olaylar, teknoloji gelişmeleri, ekonomi haberleri ve daha birçok konuda geniş bir içeriği kullanıcılarına sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu