Oyun

Steam en popüler oyunlar belli oldu

Bir oyunu deneyimlemeden önce dikkat edilen unsulardan birisi de oyuncu kitlesi, yani popülaritesidir. Bu noktada SteamDB gibi platformlar tarafından belirli aralıklarla paylaşılan raporlar sayesinde ise en popüler oyunlar hakkında bilgi sahibi olabiliyoruz. Peki Peki an itibariyle oyun pazarının en popüler yapımları hangileri? İşte Steam en çok indirilen oyunlar!

Steam en popüler oyunlar belli oldu

Steam hakkında paylaştığı verilerle bilinen SteamDB, haftanın en çok satanları listesini yeniledi. Geçen haftanın en popüler oyunlarına baktığımızda zirvede önemli bir değişiklik olduğunu görüyoruz. Zira uzun bir süredir zirvede bulunan Counter-Strike 2 koltuğunu PUBG: Battlegrounds’a kaptırdı ve üçüncü sıraya kadar geriledi.

Steam en popüler oyunlar belli oldu

Listenin ikinci sırasında Call of Duty karşımıza çıkarken, dördüncü sırada ise Valve’ın el konsolu Steam Deck yer aldı. Beşinci sırada Risk of Rain Returns ve son olarak altıncı sırada Apex Legends bulunuyor. Listenin devamında ise Baldur’s Gate 3, Lethal Company ve EA SPORTS FC 24 gibi yapımlar karşımıza çıkıyor.


OLED ekran ve daha büyük batarya: Yenilenmiş Steam Deck tanıtıldı!

OLED ekran ve daha büyük batarya: Yenilenmiş Steam Deck tanıtıldı!

Valve kısa bir süre önce oyunculara bir sürpriz yaparak Steam Deck’in OLED versiyonunu vitrine çıkardı. İşte ayrıntılar!

Steam geçtiğimiz haftanın en çok satan (7 – 14 Kasım arasındaki satışları ele alıyor) oyunlar listesi:

  1. PUBG: Battlegrounds
  2. Call of Duty
  3. Counter-Strike 2
  4. Steam Deck
  5. Risk of Rain Returns
  6. Apex Legends
  7. Baldur’s Gate 3
  8. Lethal Company
  9. EA SPORTS FC 24
  10. War Thunder

Peki sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Listede görmeyi beklediğiniz bir oyun var mıydı? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz

Haber Kaynağı

Daha Fazla Göster

golignews.com.tr

Golignews, geniş bir haber yelpazesini kapsayan, güvenilir ve etkili bir haber kaynağı olarak öne çıkan bir platformdur. Dünya genelindeki önemli olaylar, teknoloji gelişmeleri, ekonomi haberleri ve daha birçok konuda geniş bir içeriği kullanıcılarına sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu