Şehitlerin acı haberleri ailelerine ulaştırıldı

tarafından
39
Şehitlerin acı haberleri ailelerine ulaştırıldıIrak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde bir üs bölgesine sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Uzman Çavuş Serkan Sayın’ın şehadet haberi Adıyaman’daki ailesine ulaştırıldı.


Askeri yetkililer, Sayın’ın Bahçelievler Mahallesi’nde yaşayan babası Hacı annesi Emine Sayın’a şehadet haberini verdi.


Şehidin ailesinin evine Türk bayrağı asıldı.


Serkan Sayın’ın 5 kardeşinin olduğu, abisinin de astsubay olarak görev yaptığı öğrenildi.

Şehitlerin acı haberleri ailelerine ulaştırıldı


Şehit Piyade Sözleşmeli Er Kemal Batur


Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde bir üs bölgesine sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Kemal Batur’un şehadet haberi Niğde’deki ailesine ulaştırıldı.


Şehit Batur’un Efendibey Mahallesi’ndeki evine gelen yetkililer, baba Cuma ile anne Hatice Batur’a şehadet haberini verdi.


İtfaiye ekipleri şehidin babaevine Türk bayrağı astı. Şehidin yakınları ve komşuları acı haberin duyulması üzerine eve geldi.


Şehidin bekar ve üç erkek kardeşinin olduğu öğrenildi.

Şehitlerin acı haberleri ailelerine ulaştırıldı


Şehit Piyade Uzman Çavuş Hakan Gün


Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde bir üs bölgesine sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Uzman Çavuş Hakan Gün’ün şehadet haberi Gaziantep’teki ailesine ulaştırıldı.


Merkez Şehitkamil ilçesi Fatih Mahallesi’nde yaşayan baba Süleyman ve diğer aile üyelerine şehadet haberi yetkililerce verildi.


Ailenin yaşadığı binaya Türk bayrağı asıldı. Gün’ün bekar olduğunu öğrenildi.Source link