Foto Galeri

Sakla Beni 3. bölümde neler olacak? Mete kararını bildirecek

Sakla Beni 3. bölümde neler olacak? Mete kararını bildirecek

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Baysel ve Asude Kalebek’in yer aldığı “Sakla Beni” dizisi, üçüncü bölümüyle 16 Kasım Perşembe akşamı Star’da ekrana gelecek. İşte Sakla Beni’nin yeni bölümünden ayrıntılar…

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Baysel ve Asude Kalebek’in yer aldığı “Sakla Beni”nin senaryosunu Armağan Gülşahin ve Nergis Otluoğlu Akoğlu’nun kaleme alıyor.
16 Kasım Perşembe akşamı üçüncü bölümüyle ekrana gelecek olan dizinin yapımını OGM Pictures üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Nadim Güç bulunuyor.
Star’ın merakla beklenen yeni dizisi Sakla Beni’nin üçüncü bölümünün konusu şöyle;
Mete ile birlikteyken Naz’a yakalanmanın eşiğine gelen İncila, her şeyi mahvedebilecek bir karşılaşmadan kıl payı kurtulur.
Aileleri arasındaki sorunlar ve güvensizlikler Naz ve Mete için yeni bir kriz doğururken, sevdiği adamdan ihtiyaç duyduğu desteği göremediğini düşünen Naz, nişanı atarak daha büyük bir krizin kapısını aralar.
Mete karşısına aniden çıkan bu gizemli kıza günden güne daha da bağlanırken, onunla aynı duyguları hisseden İncila, nedenini henüz Mete’ye açıklayamasa da bu aşkın imkansızlığını bilmenin acısını ve çaresizliğini yaşar.
Hayatlarında büyük fırtınalar koparken özel bir günü ve geceyi paylaşan Mete ve İncila’nın aralarındaki aşk daha da alevlenirken, sorunları çözmek için bir araya gelen aile üyelerine yakalanmanın kıyısına gelirler. Naz’a ilişkilerine dair kritik bir kararı açıklamaya hazırlanan Mete, tüm planlarını bozacak saklı bir gerçekle karşı karşı kalır.
Başrollerini Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Baysel, Asude Kalebek’in paylaştığı dizinin kadrusunda; Şenay Gürler, Ceyda Düvenci, Nilüfer Açıkalın, Sevinç Erbulak, Gökşen Ateş, Kamil Güler, Nizam Namidar, Sera Tokdemir, Edip Saner, Açelya Devrim Yılhan, Sıla Korkmaz, Emine Umar ve Tamer Levent gibi birbirinden başarılı ve renkli isimler yer alıyor.
SAKLA BENİ 3. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Haber Kaynağı

Daha Fazla Göster

golignews.com.tr

Golignews, geniş bir haber yelpazesini kapsayan, güvenilir ve etkili bir haber kaynağı olarak öne çıkan bir platformdur. Dünya genelindeki önemli olaylar, teknoloji gelişmeleri, ekonomi haberleri ve daha birçok konuda geniş bir içeriği kullanıcılarına sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu