Foto Galeri

Oscar ödüllü oyuncu Anne Hathaway: 35’inden sonra kariyerin biter dediler

Oscar ödüllü oyuncu Anne Hathaway: 35'inden sonra kariyerin biter dediler

“Şeytan Marka Giyer”, “Kara Şövalye Yükseliyor” ve “Yıldızlararası” gibi başarılı yapımlarla tanınan ABD’li oyuncu Anne Hathaway, kariyeri hakkında konuştu. Ünlü isim, yıllar önce 35 yaşına girdikten sonra kariyerinin biteceğinin söylendiğini ifade etti.

Son yıllarda “Ocean’s 8”, “The Witches” ve “WeCrashed” gibi projelerde rol alan Anne Hathaway, Porter’a konuştu.
Küçük yaşlardan bu yana sineme sektöründe olan Hollywood’un başarılı oyuncularından Anne Hathaway, 35 yaşına geldiğinde kariyerinin biteceğine dair uyarıldığını belirtti.
“Bu, birçok kadının karşılaştığını bildiğim bir şey” diyen Hathaway, “Artık daha fazla kadının hayatlarının derinliklerine uzanan bir kariyer sahibi olduğunu ve bunun harika olduğunu düşünüyorum” ifadelerini kullandı.
Ünlü oyuncu, “Gurur duyulacak çok şey var ve düzeltilecek çok şey var. Hedeflerim var, hayallerim var. Gençliğimden beri çok farklı görünmüyorlar ama hala onların peşinden koşuyorum” dedi.
Öte yandan Adam Shulman ile 2012 yılında bu yana mutlu bir evliliği olan ve Jonathan ile Jack adında iki çocuğu bulunan Hathaway, artık kendine daha iyi baktığını da söyledi.
Ünlü oyuncu, “Bunun sadece kendi sağlığım için önemli olduğunu düşünmüyorum, sadece benimle ilgili değil; ben bir takımdayım ve bu benim ailem” dedi.

Haber Kaynağı

Daha Fazla Göster

golignews.com.tr

Golignews, geniş bir haber yelpazesini kapsayan, güvenilir ve etkili bir haber kaynağı olarak öne çıkan bir platformdur. Dünya genelindeki önemli olaylar, teknoloji gelişmeleri, ekonomi haberleri ve daha birçok konuda geniş bir içeriği kullanıcılarına sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu