Öpüşme sahnelerine Yasemin Kay Allen’dan tavsiye: Sakız çiğneyin

tarafından
25
Öpüşme sahnelerine Yasemin Kay Allen’dan tavsiye: Sakız çiğneyin

Selin Şekerci’nin “Kamyoncu taktiği”nden sonra Yasemin Kay Allen da öpüşme sahneleri için partnerlere tavsiyede bulunarak herkesi şaşırttı.

Selin Şekercinin “Kamyoncu Taktiği” gündem oldu

Yakın bir zamanda, ‘Aile’ dizisinde rol alan güzel oyuncu Selin Şekerci, YouTube’da Yasemin Şefik’in sunduğu ‘Uyduruk Sonlar’ talkshowuna misafir olmuştu.

Selin Şekerci’nin “Kamyoncu taktiği” magazin camiasında gündem oldu.Selin Şekerci’nin “Kamyoncu taktiği” magazin camiasında gündem oldu.
Selin Şekerci’nin “Kamyoncu taktiği” magazin camiasında gündem oldu.

Programda öpüşme sahnelerini çekerken kullandığı taktikten bahsetti.

Kullandığı taktikle izleyicilerini hem güldüren hem de şaşırtan Selin Şekerci’nin “Kamyoncu taktiği” magazin camiasında gündem oldu.

Bunun ardından Yasemin Kay Allen da bir tavsiyede bulundu. 

Geçtiğimiz günlerde Yasemin Allen, Akmerkez’de mağazaları dolaşırken görüntülendi. Muhabirlerle ayaküstü sohbet etti.

Yasemin Allen, ünlülerin camiasındaki erkeklerin estetik işlem yaptırmasından bahsettiYasemin Allen, ünlülerin camiasındaki erkeklerin estetik işlem yaptırmasından bahsetti
Yasemin Allen, ünlülerin camiasındaki erkeklerin estetik işlem yaptırmasından bahsetti

“Doğru yaşı geldiğinde estetik yaptırmak önemlidir”

Yasemin Allen, ünlülerin camiasındaki erkeklerin estetik işlem yaptırmasından bahsetti ve “Aslında bana yorum yapmak düşmez. Birkaç jenerasyon öncesine göre genç kalmak için elimizde fırsatlar var. Bunun doğru elden olması gerekir ve doğru yaşta yaptırmak önemlidir bence.” diyerek fikrini belirtti.

“Oyuncuların hepsi kaprisli”

Yasemin Allen, yurt dışına sık sık yaptığı ziyaretlerle tanınan bir isim. “Sizce yurt dışındaki oyuncular kaprisli mi? Yoksa burdakiler mi daha kaprisli?” sorusunu, “Bence her oyuncu kaprisli. Projeye göre değişiyor. Herkesin anlık kaprisi olabilir. Çalıştığınız bir projede çok mutlu olabilirsiniz, mutsuz da olabilirsiniz” şeklinde yanıtladı.

Öpüşme sahneleri çekilirken partnerlerdeki ağız kokusu şikayetine Yasemin Allen tavsiyede bulundu.Öpüşme sahneleri çekilirken partnerlerdeki ağız kokusu şikayetine Yasemin Allen tavsiyede bulundu.
Öpüşme sahneleri çekilirken partnerlerdeki ağız kokusu şikayetine Yasemin Allen tavsiyede bulundu.

Öpüşürken kokuyorsa sakız getir

Öpüşme sahneleri çekilirken partnerlerdeki ağız kokusu şikayetine Yasemin Allen, “Arkadaşlar eğer böyle bir durum olacaksa en azından sakızla gelinmesi gerekiyor” şeklinde tavsiyede bulundu.

Kaynak