Son Dakika

Kriz giderek büyüyor! Aboubakar cephesinden Burak Yılmaz’a olay sözler

Beşiktaş‘tan ayrılan Burak Yılmaz‘ın Vincent Aboubakar hakkındaki sözlerinin yankıları sürüyor.

Beşiktaş‘ın Kamerunlu golcüsü Vincent Aboubakar’ın özel antrenörü Selim Demirel, Instagram hesabından Burak Yılmaz hakkında çarpıcı bir paylaşım yaptı.

Aboubakar’ın özel antrenörü Selim Demirel, Instagram hesabından Burak Yılmaz’ın Aboubakar hakkındaki sözleri için çarpıcı bir paylaşım yaptı.

“İYİ OYUNCU OLMANIZ SİZİ İYİ HOCA YAPMAZ”

Yaptığı paylaşımda Burak Yılmaz’ı etiketleyen Demirel, “İyi bir oyuncu olmanız sizi iyi bir antrenör yapmaz. Beşiktaş’ın herhangi bir tecrübeniz olmamasına rağmen size sunduğu fırsata karşı büyük bir saygı eksikliği.” ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Burak Yılmaz, Attila Gökçe’ye verdiği röportajda, “Araştırınca öğrendim ki bizim Kamerunlu golcümüz, 4 ay sonraki alacağının ödenmesi için ısrar ediyormuş. Ödeme yapılmayınca ağrılarının da devam ettiğini söylediler. Ama hayır, bilimi araya koyarak dedikodu yapmak istemiyorum. Takdirini Beşiktaşlı yöneticilere bırakıyorum.” ifadelerini kullanmıştı.

Kaynak: Haberler.com / Spor

Vincent Aboubakar Burak Yılmaz Beşiktaş Spor Haberler

Haber Kaynağı

Daha Fazla Göster

golignews.com.tr

Golignews, geniş bir haber yelpazesini kapsayan, güvenilir ve etkili bir haber kaynağı olarak öne çıkan bir platformdur. Dünya genelindeki önemli olaylar, teknoloji gelişmeleri, ekonomi haberleri ve daha birçok konuda geniş bir içeriği kullanıcılarına sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu