Oyun

Half-Life 2 Steam’de 10 liraya düştü!

Valve, Half-Life serisinin 25. yıldönümüne özel olarak birtakım kampanyalar yürütüyor. Geçtiğimiz günlerde Half-Life’ı ücretsiz olarak erişime açan şirket, şimdi de Half-Life 2 için yüzde 90’a varan indirim uyguladı. Kısa süreli geçerli olacak bu indirim, bilim-kurgu seven oyuncularını tatmin etmeyi başardı.

Half-Life 2 21 Kasım’a kadar yüzde 90 indirimli olacak

İlk olarak 1998’de piyasaya sürülen Half-Life, oyun endüstrisinde öncü bir yapım haline geldi ve dünya çapında oyuncuları büyüledi. İkonik serinin 25. yılını kutlayan Valve, serinin ikinci oyunu için önemli bir indirim uygulamayı da ihmal etmedi.

21 Kasım’a kadar devam edecek indirimler kapsamında Half-Life 2 10,50 TL’den satışta olacak. Normal fiyatı 105 TL olan yapım, böylece yüzde 90’lık bir indirim görmüş oldu. Ayrıca Steam, 20 Kasım’dan itibaren TL yerine dolara geçecek. Bu da zamların kapıda olduğu anlamına geliyor. Yani ikonik yapımı kütüphaneye eklemek için tam sırası olabilir.


Steam, efsane oyunu kısa süreliğine ücretsiz yaptı!

Steam, efsane oyunu kısa süreliğine ücretsiz yaptı!

Half-Life Steam üzerinde ücretsiz oldu. Oyunun 25. yıldönümünü kutlayan Valve, bu kapsamda oyuna yeni bir güncelleme de getirdi.

Öte yandan, orijinal geliştiricilerin yer aldığı bir belgesel de yayınlandı. İzleyicileri 1998 yılına nostaljik bir yolculuğa çıkaran bu belgesel, çığır açan oyunun ortaya çıkışını ve gelişimini inceliyor. Belgesel; Valve’ın ilk yıllarını, tasarım çalışmalarını, senaryo sekanslarını, seslendirmeleri ele alıyor.

Belgeselin yayınlanmasıyla birlikte Valve, Half-Life için kapsamlı bir güncelleme yayınlayarak şirketin oyun deneyimini sürdürme ve geliştirme konusundaki kararlılığının altını çizdi. Güncelleme grafik geliştirmeleri, aydınlatma düzeltmeleri ve geniş ekran görüş alanı ayarlamaları gibi çeşitli iyileştirmeler içeriyor.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Haber Kaynağı

Daha Fazla Göster

golignews.com.tr

Golignews, geniş bir haber yelpazesini kapsayan, güvenilir ve etkili bir haber kaynağı olarak öne çıkan bir platformdur. Dünya genelindeki önemli olaylar, teknoloji gelişmeleri, ekonomi haberleri ve daha birçok konuda geniş bir içeriği kullanıcılarına sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu