Magazin

Güzellik merkezi kurşunlanmıştı! Polat çifti tutuklandı, Banu Parlak göbek attı

Şarkıcı ve fenomen Banu Parlak’ın 1 Ekim’de Bahçeşehir 1. Kısım Doğa Parkı’nda bulunan güzellik merkezine yapılan silahlı saldırı sonrası Parlak Dilan Polat ve Engin Polat’ı suçlamıştı.

Dilan Polat-Engin Polat çiftine ve Sezgin Polat’a, Banu Parlak’ın Bahçeşehir’deki güzellik merkezinin kurşunlanmasına ilişkin yürütülen soruşturma çerçevesinde tutuklama kararı verildi.

Kararı duyan Banu Parlak sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Polat çifti ve Sezgin Polat’ın adliyeye sevk edildiğini ifade eden Parlak, daha sonra oyun havası eşliğinde dans ettiği bir video paylaştı.

Güzellik merkezi kurşunlanmıştı! Polat çifti tutuklandı, Banu Parlak göbek attı - Resim : 1

NE OLMUŞTU?

“Beni vurdurtmaya çalıştılar. Başıma bir şey gelirse sorumlusu Dilan Polat ve Engin Polat’tır” diyen Banu Parlak’ın Başakşehir’de bulunan güzellik merkezine silahlı saldırı yapıldı.

Gece 02.00 ve 05.00 sıralarında iki ayrı saldırı düzenlenen iş yerine 5 kurşun isabet etti. Güzellik merkezi sahibi Banu Parlak sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Dilan Polat’ın ve Engin Polat’ın beni vurdurmak için tetikçi tuttuğu iddiaları sürekli olarak gündemde, bunlar iddia değil. İddia bir var sayım olur, ortada bunu itiraf eden bir kişi var. Banu Parlak’ı ve Seyhan Soylu’yu vurmam için tetikçi olarak tutmak istediler beni diyen bir genç var ortada. ‘Sana ekmek yedirmeyeceğim’ diyorsun iş yerime sıkılıyor gece. Gece 01.45 sıkılıyor bir de 05.00’de sıkılıyor iş yerime. 6 el ateş ediliyor camlarım tuzla buz, ‘ekmek yedirmeyeceğim’ diyorsun ardından bu oluyor. İki tane kasklı genç bunu yapan, elbet bulunacak bunu buradan söylüyorum onlar bulunacak, nerenin delikanlılığı bu, kadına sıkmam kadına bile sıkamıyorsunuz boş dükkana sıktırıyorsunuz” ifadeleri yer aldı.

Güzellik merkezi kurşunlanmıştı! Polat çifti tutuklandı, Banu Parlak göbek attı - Resim : 2

Kaynak: Haber Global

Haber Kaynağı

Daha Fazla Göster

golignews.com.tr

Golignews, geniş bir haber yelpazesini kapsayan, güvenilir ve etkili bir haber kaynağı olarak öne çıkan bir platformdur. Dünya genelindeki önemli olaylar, teknoloji gelişmeleri, ekonomi haberleri ve daha birçok konuda geniş bir içeriği kullanıcılarına sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu