Günlük burç yorumları (8 Şubat 2024)

tarafından
10
Günlük burç yorumları (8 Şubat 2024)Günlük burç yorumları (8 Şubat 2024)

Astrolog Gülnihal Öztürk’ten 9 Şubat 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları… (gulnihalozturk@vegaastroloji.com)

Bugün iştahımız açık, duygusal açıdan yeme isteğimiz artabilir. İnançlar konusunda pek çok tartışma gündeme gelebilir.
Koç Burcu: Sevgili Koç, bugün yapacağınız iş anlaşmalarına, banka anlaşmalarına karşı dikkatli olmalısınız. Yanlış kurulan iletişimden ötürü mali kayıplar yaşanabilir. Sosyal konularla daha yakından ilgileneceksiniz.
Boğa Burcu: Sevgili Boğa,  elinizdeki bazı projeleri bitirmek veya sonlandırmak için fırsatları değerlendirin.
İkizler Burcu: Sevgili İkizler,  biten eğitimler, davalar, değişen idealler gündeminizde olacak.
Yengeç Burcu: Sevgili Yengeç, finansal konular, giderlerin düzenlenmesi konularıyla ilgileneceksiniz.
Aslan Burcu: Sevgili Aslan,  partneriniz ve ortaklarınızın yeni istekleri gündeminizde olacak, fikir ayrılıkları yaşanabilir.
Başak Burcu: Sevgili Başak,  sağlığınızla ilgilenecek ve çalışma hayatınızdaki görevlerinizi bitireceksiniz.
Terazi Burcu: Sevgili Terazi, aşk hayatınızla ilgili sizi rahatsız eden konuları gündeme getirebilir. Çocuklarınızın eğitimleri ile ilgili konularla ilgilenebilirsiniz.
Akrep Burcu: Sevgili Akrep, aile ve ev düzeniniz annenizin sağlığı ile ilgili konularla ilgileneceksiniz.
Yay Burcu: Sevgili Yay, yakın çevrenizdeki insanlar ve onların hayatlarıyla ilgili konular gündeminizde olacak. Bir anlaşmanızı sözleşmenizi bugün sonlandırabilirsiniz.
Oğlak Burcu: Sevgili Oğlak, finansal konularda sizi zarara sokacak insanlar olabilir. Sizden büyük kadınların sözünü dinlemelisiniz.
Kova Burcu: Sevgili Kova,   duygusal olarak zorlandığınız bir gün olabilir. Abartılı istekler ve yeme isteğinizin arttığı bir gün olacak.  Bilgiye ulaşmak, öğrenmek, konuşmak fikirlerinizi paylaşmak isteyeceksiniz. İnandığınız şeyleri tartışmanız gerektiğinde gerilebilirsiniz.
Balık Burcu: Sevgili Balık, duygularınızı, içinizde biriktirdiklerinizi ifade ederken abartılı olabilirsiniz. İçsel olarak birşeyleri değiştirmek size zor geliyor olabilir.Kaynak