Günlük burç yorumları (8 Şubat 2024)

tarafından
14
Günlük burç yorumları (8 Şubat 2024)Günlük burç yorumları (8 Şubat 2024)

Astrolog Gülnihal Öztürk’ten 8 Şubat 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları… (gulnihalozturk@vegaastroloji.com)

Duygularımızı ifade etmekte zorlanabilir veya çok sert bir mizac takınabiliriz. Sürekli olarak derinlerdeki bilgiyi, duyguyu, düşünceyi yüzeye çıkartmak gibi bir arzu içinde olabiliriz. Akşam saatlerinde özgürleşmek, bağımlılıklardan kurtulmak isteyeceğiz.
KOÇ
Sevgili Koç, bugün işyerinde gergin olabilirsiniz, mücadele etmeniz gereken konularda soğukkanlılığınızı korumanızda fayda var.
BOĞA
Sevgili Boğa, eğitim ve akademik kariyer konuları gündeminizde olacak. Ocak ayında planladığınız işler ile ilgili sonuçları elde etmeye başlayacaksınız.
İKİZLER
Sevgili İkizler, duygusal konular sizi depresif bir hale getirebilir. Diş, kemik, boyun, bel ağrıları olabilir. Bugün kendiniz ile ilgili takıntı yapacağınız konular olabilir.
YENGEÇ
Sevgili Yengeç, bugün partneriniz ve ortaklarınızla gerilimli bir gün geçirebilirsiniz. Maddi konularda sizi zora sokabilecek durumlar oluşabilir.
ASLAN
Sevgili Aslan, sağlık ve günlük rutinlerinizle ilgileneceksiniz. Baş ağrıları yoğun hissedilebilir.  Ortaklar ve eşinizle ilgili iletişim konuları gündeminizde olacak.
BAŞAK
Sevgili Başak, bugün üretkenliğiniz, disiplinli yönünüz aktif. Hizmet, sağlık , iş düzenleri ile ilgileneceksiniz. Iş yaşamınızda yanlış anlaşılmalara dikkat etmelisiniz.
TERAZİ
Sevgili Terazi, aşk hayatınızla ilgili konular gündeminizde olacak. Partnerinizle en derinlerdeki duygu ve düşüncelerinizi paylaşacak ve ilişkinizin geleceği ile ilgili konuşacaksınız.
AKREP
Sevgili Akrep, sabah saatlerinde trafikte dikkat etmelisiniz. Yakın çevrenizdeki insanlar ile gerilimli görüşmeler yapabilirsiniz. Öğleden sonra ailenizle ilgili, evinizle ilgili konularda bazı krizler meydana gelebilir. Yapacağınız anlaşmalara sözleşmelere dikkat edin.
YAY
Sevgili Yay, yakın çevreniz, kardeşlerinizle duygularınızı, düşüncelerinizi konuşacaksınız. Bugünlerde yapacağınız fikir alışverişleri hayata bakış açınızı değiştirebilir.
OĞLAK
Sevgili Oğlak, duygularınızı ifade etmekte güçlük çekebilirsiniz. Kendinizi ifade etmeye çalışırken yanlış anlaşıldığınızı etrafınızdaki insanlar ile gerildiğinizi görebilirsiniz. Öğleden sonra özgürleşmiş hissedeceksiniz ancak yaşadığınız bu duygu durum değişimleri yanlış harcamalar yapmanıza neden olabilir.
KOVA
Sevgili Kova, duygularınızla çatıştığınız, içinizde biriktirdiğiniz şeyleri artık konuşmak anlatmak isteyebilirsiniz. Duygularınızı ifade etmekden çekinmeyin, daha fazla bu gerilimi üzerinizde taşımaktansa sakince ifade etmek sizi daha iyi hissettirecektir.
BALIK
Sevgili Balık, hayatınızda tıkanan, ilerlemeyen konular ile ilgili en yakınlarınızdan destek alacak ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Mali konularda artık bir plan yapmanız gerekebilir.Kaynak