Günlük burç yorumları (7 Şubat 2024)

tarafından
21
Günlük burç yorumları (7 Şubat 2024)Günlük burç yorumları (7 Şubat 2024)

Astrolog Gülnihal Öztürk’ten 7 Şubat 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları… (gulnihalozturk@vegaastroloji.com)

Bugün sanatsal yönümüz aktif olacaktır. Sanatla ilgili pek çok konu gündeme gelebilir. Inançlar konusunda fikir ayrılıkları, insanların ayrı düşüncelerden dolayı ayrıştığı bir gün yaşanabilir.
KOÇ
Sevgili Koç, iş ve kariyer için oldukça şanslı bir gün. Yeni yapacağınız anlaşmalar kazançlarınızı arttıracak.
BOĞA
Sevgili Boğa, seyahatler, eğitimler, akademik kariyer beklentisi olanlar için oldukça şanslı bir gün. Ideallerinizi gerçekleştirmek için ilahi yardımın sizinle olacağı bir gün var karşınızda istediklerinizi gerçekleştirebilmeniz için adım atmalısınız.
İKİZLER
Sevgili İkizler, finansal açıdan şanslı etkiler yaşıyorsunuz. Ortak ve eş gelirleriyle ilgili yeni düzenlemeler mali konularda rahat hissetmenize yardımcı olabilir. Beklediğiniz ödemeler bugün gelebilir.
YENGEÇ
Sevgili Yengeç, bugün parteriniz ve ortaklarınızdan değer görecek ve destekleneceksiniz. Duygularınızı ifade etmekte güçlük çekebilirsiniz
ASLAN
Sevgili Aslan, bugün günlük rutinler, sağlık kontrolleri, iş planlarınız ile ilgileneceksiniz. Sizi destekleyen insanlar ile beraber kariyer konusunda şanslı değişimler yaşayabilirsiniz.
BAŞAK
Sevgili Başak, bugün yaratıcılığınız yüksek, el becerileri, sanatsal konularla ilgileneceksiniz. Partnerinizle romantik bir gün geçirebilirsiniz. Çocuklarınızın eğitim başarısı sizi mutlu edecek.
TERAZİ
Sevgili Terazi, aileniz ve sevdiklerinizle ilgili konular gündeminizde olacak. Evinize istediğiniz bir sanatsal obje ve antika bir resim alabilir ev dekorasyonu ile ilgilenebilirsiniz.
AKREP
Sevgili Akrep, yakın çevreniz ve kardeşlerinizle görüşecek, ortaklarınızdan ve arkadaşlarınızdan destek göreceksiniz. Ev içinde teknolojik ürünler ile ilgili sorunlar meydana gelebilir.
YAY
Sevgili Yay, mali konularda şanslı bir gün, kazançlarınızı arttırabilir, beklediğiniz ödemelerle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Değer göreceğiniz ve değerli hissedeceğiniz bir gün.
OĞLAK
Sevgili Oğlak, bugün sizin için imaj değişikliği günü, genel sağlık ve bakımınızla ilgilenebilirsiniz. Aşk ve sevgi ilişkilerinde mutlu hissedeceksiniz. Yatırımlar konusunda dikkatli olmalısınız.
KOVA
Sevgili Kova, bugün aileniz ve sizi iyi hissettiren insanlar ile daha fazla iletişimde olacaksınız. Duygularınızı anlatmak, içinizi dökmek isteyebilirsiniz. Eskilere, yaşanmış duygulara özleminiz artabilir. Kimileri bugün ev değiştirme kararı alabilir veya taşınabilir.
BALIK
Sevgili Balık, arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle ilgili sorumluluklar gündeminizde olacak. Yakın akrabalarınız ve kardeşlerinizle ilgili konularla ilgilenebilir yolculuk ve seyahat planı yapabilirsiniz.Kaynak