Günlük burç yorumları (7 Ocak 2024)

tarafından
11
Günlük burç yorumları (7 Ocak 2024)Günlük burç yorumları (7 Ocak 2024)

Astrolog Gülnihal Öztürk’ten 7 Ocak 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Bugün Ay Uranüs karşıtlığı aktif olacak; güvensiz hissedebilir, ani krizler ile karşılaşabileceğimiz bir gün temkinli davranmalı ve kendinizi huzurlu hissedebileceğiniz alanlarda vakit geçirmelisiniz. Gece 23:22 ile 00:08 arasında Ay boşlukta olacak, haftayı planlamak adına yapacağınız işleri bu saatlere bırakmamalısınız.
KOÇ
Sevgili Koç, bugün finansal anlamda ani kayıplar yaşanabilir, harcamalar konusuna dikkat etmelisiniz.
BOĞA
Sevgili Boğa, partneriniz ile duygusal gerilimler ve güven problemleri olabilir; öğleden sonra daha pozitif bir hava hakim olacak.
İKİZLER
Sevgili İkizler, bugün fiziksel olarak yorgun hissedebilirsiniz, sağlığınızı ilgilendiren konulara dikkat etmelisiniz. Yanlış anlaşılmamak için duygularınızı daha net ifade etmeniz önemli.
YENGEÇ
Sevgili Yengeç, aşk hayatınız ile ilgili duygusal gerilimler yaşanabilir. Öğleden sonra bu gerilim çözümlenecektir ancak iletişim konularına dikkat.
ASLAN
Sevgili Aslan, ev ve aile yaşantınız ile ilgili kendinizi güvensiz hissedebilirsiniz, mali anlamda öğleden sonra aileden destek alabilirsiniz.
BAŞAK
Sevgili Başak, yakın çevreniz ve akrabalarınız ile gerilimli bir gün olabilir. Düşüncelerinizi dile getirirken yanlış anlaşılmayacağınızdan emin olun.
TERAZİ
Sevgili Terazi, ani para kayıpları yaşanabilir, yapacağınız harcamalara ve yatırımlara özen göstermelisiniz.
AKREP
Sevgili Akrep, partneriniz ile ilgili kuşkularınızı dile getirebilir ve beklenmedik tepkiler görebilirsiniz. Sözcükleri seçerken dikkatli olmanız gereken bir gün.
YAY
Sevgili Yay, bugün hayatınızdaki kadınlar ile ilgili konularda duygusal gerilimler yaşanabilir. Ani ve beklenmedik tepkiler olabilir. Öğle saatlerinden sonra bu durumu toparlayabilmeniz için şansınızı yüksek ancak ifade şeklinize dikkat etmelisiniz.
OĞLAK
Sevgili Oğlak, arkadaşlarınız ile derin duygusal konuşmalar yapabilir partneriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çocuğu olanlar ani küçük rahatsızlıklar ile karşılaşabilir soğukkanlı olmakta fayda var.
KOVA
Sevgili Kova, işiniz ile ilgili atacağınız adımlar ani gerilimlere sebebiyet verebilir. İşiniz ile ilgili yaşadığınız güvensizliği bir kenara bırakıp sizi yanlış yönlendiren insanlara karşı dikkatli olmalısınız.
BALIK
Sevgili Balık, yakın çevreniz ve idealleriniz ile ilgili gerilimler yaşayabilir güven duygunuzu zedeleyebilecek diyaloglar içinde kalabilirsiniz. İşiniz ile ilgili karar almanız gerekirse tahmin edemeyeceğiniz ve kontrol edemeyebileceğiniz gelişmeler olabilir, sezgilerinize güvenin.Kaynak