Günlük burç yorumları (6 Şubat 2024)

tarafından
14
Günlük burç yorumları (6 Şubat 2024)Günlük burç yorumları (6 Şubat 2024)

Astrolog Gülnihal Öztürk’ten 6 Şubat 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları… (gulnihalozturk@vegaastroloji.com)

Bugün sabah 08:05 ile öğleden sonra 15:08 saatleri arasında Ay boşlukta olacak. Bu saatler arasında yapmak istediğimiz işleri bir sonuca bağlamak zor olabilir. Günün büyük bir çoğunluğunda Ay Oğlak burcunda olacak, disiplinli, çalışkan yönümüz aktifken yaptığımız işlerden bir sonuç elde edememek motivasyonumuzu olumsuz etkileyebilir. Bugün ve yarın Oğlak, Başak ve Boğa burçları için şanslı etkiler barındırıyor.
KOÇ
Sevgili Koç, kariyer ve iş yaşamınızla ilgili öğleden sonra somut değerler elde edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla derin sohbetler yapabilir ve kafanızı kurcalayan konularla ilgili görüş, destek alabilirsiniz.
BOĞA
Sevgili Boğa, yurt dışı ve akademik konularda işinizi ve kariyerinizi olumlu etkileyecek fırsatlar ile karşılaşacaksınız. Mali konular, yatırımlar, kazançlar ve yeni sözleşmeler konusunda şanslı başlangıçlar yaşanabilir.
İKİZLER
Sevgili İkizler, ortaklıklar, gelir-gider konuları, yeni anlaşmalar ile ilgili gündeminiz yoğun olacak. Sağlığınıza dikkat edin bugün. Eğitim, seyahat, hukuki konular gündeminizde olacak.
YENGEÇ
Sevgili Yengeç, bugün kafanızı toplayıp işlerinize odaklanmakta zorlanabilirsiniz. Partneriniz veya ortaklarınızla ilgili beklentilerinizin karşılanmadığını veya anlaşılmadığınızı hissedebilirsiniz.
ASLAN
Sevgili Aslan, güne başlarken iştahınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz, öğleden sonra hayatınızdaki rutinlerden sıkılabilir, bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.
BAŞAK
Sevgili Başak, bugün aşk hayatınızla ilgili, yatırımlarınız ve mali konular ile ilgil öğleden sonra şanslı olacaksınız. Seyahat planları, eğitim konuları ve imaj değişimleri için yeni kararlar alabilirsiniz. Bu değişimler için uygun bir gün.
TERAZİ
Sevgili Terazi, yakın çevreniz, komşularınız, kardeşlerinizle ilgili konular sabah saatlerinde sizi biraz üzebilir. Öğleden sonra evinize kapanıp biraz ev toparlamak, düzen yapmak gibi konular ile ilgileneceksiniz. Ailenizle dertleşip, yaşanan iletişim sorunları konusunda fikir danışabilirsiniz.
AKREP
Sevgili Akrep, yakın çevrenizle ilgili konular, ortaklar ve partnerinizle ilgili öğleden sonra güzel etkiler barındırıyor. Ancak sabah saatlerinde mali krizler yaşayabilirsiniz. Gün biterken sizin telefon ve iletişim konularınız daha yoğun olacak.
YAY
Sevgili Yay,  günün ilk saatlerinde duygusal olarak toparlanmakta güçlük çekebilirsiniz. Gerçekleri görmekte zorlanıyorsunuz ancak günün ilerleyen saatlerinde hayalperest yönünüz daha gerçekçi olmaya başlayacak. Maddi konularla ilgili yeni gelişmeler olabilir, kazançlarınızı arttırabilecek yeni yollar keşfedebilirsiniz.
OĞLAK
Sevgili Oğlak, sabah saatlerinde duygusal tarafınız mantıklı yönünüzü bastırıyor olabilir. Öğleden sonra çalışmak, toparlanmak ve mantıklı düşünmeye çalışacaksınız. Hem imaj değişiklikleri, hem de sevilme ve değer görme ile ilgili keyifli bir gün yaşayacaksınız.
KOVA
Sevgili Kova, arkadaşlarınızla ilgili sizi şok eden hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Hayatınızdaki kadınların önemi büyük, onların da fikirleri ile beraber yeni kararlar alacaksınız. Bu aralar çok derin düşüncelere dalabilir ve bilinçaltınızdaki herşeyi yüzeye çıkarabilirsiniz.
BALIK
Sevgili Balık, işinizle ilgili atladığınız bir kural veya bir konu sabah saatlerinde canınızı sıkabilir. Öğleden sonra arkadaşlarınızdan destek alarak bu durumu çözmeye çalışabilirsiniz. Psikolojik açıdan zor bir kaç gün olabilir.Kaynak