Günlük burç yorumları (6 Mart 2024)

tarafından
28
Günlük burç yorumları (6 Mart 2024)Günlük burç yorumları (6 Mart 2024)

Astrolog Gülnihal Öztürk’ten 6 Mart 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları… (gulnihalozturk@vegaastroloji.com)

Bugün beklenmedik anların yaşandığı bir gün olabilir. Bizi huzursuz eden duygular sakinlemeye başlarken bir yandan da kendimizi savunmak için pasif-agresif bir gün geçirebiliriz.
KOÇ
Sevgili Koç, maddi yatırımlar konusunda beklenmedik fırsatlar ile karşılaşacaksınız. Uzun vadeli düşünerek hareket etmenizde fayda var.
BOĞA
Sevgili Boğa, eğitim, öğretim konuları önem kazanıyor. Özellikle mesleğinizle ilgili eğitim almak veya onu desteklemek için bir şey yapmak isterseniz bugün oldukça faydalı olacaktır.
İKİZLER
Sevgili İkizler, ortaklıklardan sürpriz kaynak yaratımı sağlayabilirsiniz. Belki de beklediğiniz ödemelerin büyük bir çoğunluğu bugün gelebilir.
YENGEÇ
Sevgili Yengeç, partnerinizle olan geriliminiz biraz olsun sakinleşecek, arkadaşlarınızdan ve daha önce yardım yaptığınız kuruluşlardan, insanlardan destek görebilirsiniz.
ASLAN
Sevgili Aslan, çalışma hayatınızda hiç beklemediğiniz birisinden övgü almak ve işiniz için fırsat yakalama günü olabilir. Sağlığınızla ilgili güzel haberler alabilirsiniz.
BAŞAK
Sevgili Başak, partnerinizden sizi şaşırtacak ve güveninizi tekrar kazanacak adımlar görebilirsiniz. Üretken olacağınız bir gün.
TERAZİ
Sevgili Terazi, ailenizden hiç beklenmedik bir sürpriz ile karşılaşabilirsiniz. Evinizin dekorasyonu, yaşam alanlarının düzeni ile ilgili bazı değişikler yapabilirsiniz.
AKREP
Sevgili Akrep, yakın çevrenizdeki insanlar ile iletişiminiz yoğunlaşıyor. Kardeşler, komşular ile yaşanan sorunlar bugün çözülebilir.
YAY
Sevgili Yay, maddi kaynaklar ile ilgili rahatlama yaşayacağınız, yeni maddi değerler üretebilmek adına şanslı olacağınız bir gün. Beklediğiniz ödemeler ile ilgili beklenmedik gelişmeler yaşanabilir.
OĞLAK
Sevgili Oğlak, kendinizle ilgili değişim süreci bugün de devam ediyor. Partnerinizden, yakın çevrenizden destek alabilir kendinizi daha huzurlu hissedebilirsiniz.
KOVA
Sevgili Kova, bir süredir maddi kaynak yönetimi ile ilgili yaşadığınız sorunları çözümü için yeni fikirler geliştirebilirsiniz. Aile ve yakın çevrenizin desteği olacak.
BALIK
Sevgili Balık, arkadaşlarınızla iletişim içinde olacak fikirlerinizi paylaşacaksınız. Hayatta gerçekleşmesini istediğiniz hayalleriniz üzerine yoğunlaşıp, yeni adımlar atabilirsiniz. Kariyeriniz için küçük şanslar elde edebilirsiniz.Kaynak