Günlük burç yorumları (5 Mart 2024)

tarafından
35
Günlük burç yorumları (5 Mart 2024)Günlük burç yorumları (5 Mart 2024)

Astrolog Gülnihal Öztürk’ten 5 Mart 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları… (gulnihalozturk@vegaastroloji.com)

Bugün somut adımlar atmak, duygularımızdan emin olmak üzere hareket edeceğiz. İşlerimizi tamamlamak ve sonuçlarından fayda sağlamak adına güzel bir gün olacak.
KOÇ
Sevgili Koç, bugün enerjinizi işinize ayıracaksınız. Yaptığınız yatırım, satışlardan ekstra fayda sağlayabilirsiniz. Ancak yapacağınız harcamalara dikkat etmelisiniz.
BOĞA
Sevgili Boğa, eğitim başvuruları, kişisel gelişim konuları daha fazla ilginizi çekecek. Size haksızlık yapılmaya çalışılsa bile ilahi adaletin çalışacağı bir gün.
İKİZLER
Sevgili İkizler, bugün ödemeler, finansal konularla ilgileneceksiniz. Ortaklıklardan elde ettiğiniz gelirleri kontrol etme ve geliştirme üzerine çalışabilirsiniz. Gıda veya bahar alerjisi yaşanabilir.
YENGEÇ
Sevgili Yengeç, bugün partnerinizle ve ortaklarınızla ilgileneceksiniz. Hukuksal işlemleriniz olabilir, kendinizi anlatmanız gerekebilir, ifade etmeniz gerekebilir ancak yine de şanslı bir süreç yaşanır.
ASLAN
Sevgili Aslan, bugün sağlık konularıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Günlük rutinlerinizin sağlığınıza zarar vermesi gibi sorunlar meydana gelebilir. Bu nedenle iş ortamınızla ilgili düzenleme yapabilirsiniz. Beraber çalıştığınız insanların sorumluluklarını arttırabilirsiniz.
BAŞAK
Sevgili Başak, aşk hayatınızla ilgili sorumluluk almanız gereken konular olabilir. Çocuklarınızın eğitimi için bazı planlamalar yapacaksınız. Sağlığınızla ilgili göstergelere önem verin.
TERAZİ
Sevgili Terazi, bugün ev düzenleme, ailenizle ilgilenme günü. Ailedeki sağlık konuları gündeminizde olacak.
AKREP
Sevgili Akrep, kardeşler, komşular, sınırlarınız kadar size yakın olan insanlar ile gündeminiz yoğun olacak. Aileniz ve eşiniz arasında gerilimler oluşabilir bu durumu dengelemeye çalışabilirsiniz. Zorunlu ziyaretler yapmanız gerekebilir.
YAY
Sevgili Yay, bugün maddi değerler, finansallar ile ilgileneceksiniz. İşinizin size ne kadar gelir sağladığı ile ilgili konular gündeminizde olabilir. Sağlık konusunda bugün kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.
OĞLAK
Sevgili Oğlak, bugün kendinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Uzun süredir yapmayı düşündüğünüz diyete başlamak için uygun bir zaman olabilir. Yemek yeme düzeninizle ilgili bir değişim yaşanabilir.  Aşk hayatınızda güven duygunuzu teyit etmek isteyebilirsiniz.
KOVA
Sevgili Kova, bugün diğer insanlar ile aranıza mesafe koymak isteyebilirsiniz. Bir süredir ev yaşantınızla ilgili yaşadığınız değişiklikler size yorgun hissettirebilir.  Evinizle ilgili maddi harcamalar yapmanız gerekebilir.
BALIK
Sevgili Balık, bugün arkadaşlarınız, dostlarınızla konuşmak dertleşmek isteyebilirsiniz. Bir süredir yakın çevrenizde güveninizi sarsacak durumlar ile karşılaştınız bu durumu güvendiğiniz insanlar ile tamir etmeye çalışabilirsiniz.Kaynak