Günlük burç yorumları (4 Mart 2024)

tarafından
21
Günlük burç yorumları (4 Mart 2024)Günlük burç yorumları (4 Mart 2024)

Astrolog Gülnihal Öztürk’ten 4 Mart 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları… (gulnihalozturk@vegaastroloji.com)

Bugün bizi sınırlayan, kısıtlamaya çalışan düşünce, fikir, inanç her neyse bütün hepsinden uzaklaşmak isteyeceğiz. Özgürlük arzumuz oldukça yüksek. Herhangi bir ilişki içinde kısıtlandığımızı düşünmek bugün sert tepkimelerin oluşabileceğini gösteriyor.
Koç Burcu: Sevgili Koç, bugün ticari konular sizin için önem kazanıyor. Maddi kaynaklar, yatırımlar konusu gündeminizde olacak. Yurt dışıyla bağlantılı alım-satım işlemleri ile ilgilenebilir, yaptığınız anlaşmaları gözden geçirebilirsiniz.
Boğa Burcu: Sevgili Boğa, bugün harcamalar, giderler konusu biraz canınızı sıkabilir. Beklentiniz dışında harcama yapmanız gerekebilir. Arkadaşlarınızla iletişiminizde dikkatli olmalısınız, kırıcı sözler sarfetmeden önce düşünmelisiniz.
İkizler Burcu: Sevgili İkizler, bugün ortaklıklar ve partnerinizle ilgili konularda fikir ayrılıkları, fikir çatışmaları yaşanabilir. Sağlık konusunda dikkatli olmanız gereken bir gün. Özellikle üst solunum rahatsızlıkları görülebilir.
Yengeç Burcu: Sevgili Yengeç, bugün bacaklarınızın üst kısmında bir ağrı hissedebilrisiniz. Harekete geçmekte zorlanabilirsiniz. Ancak işinizle ilgili fırsatları değerlendirmeye çalışın. Hukuk ve adalet konuları gündeme gelebilir.
Aslan Burcu: Sevgili Aslan, aşk, çocuklar, yaratıcılık günü bugün. Sahnede, gözler önünde olmak isteyebilir insanları etkileyebilirsiniz. Ortaklıklar konusunda dikkatli olmalısınız.
Başak Burcu: Sevgili Başak, eşiniz ve aileniz arasında anlaşmazlıklar olabilir. Bugün çok arada kaldığınızı hissedebilirsiniz.
Terazi Burcu: Sevgili Terazi, yakın çevreniz, iş sözleşmleriniz ile ilgili bazı pürüzler oluşabilir. Komşularınızda anlaşmazlıklar yaşayabilrisiniz.
Akrep Burcu: Sevgili Akrep, maddi kaynaklar, değer duygunuz, ve insanlara verdiğiniz, biçtiğiniz değer nedir biraz bu konuyu sorgulayabilrisiniz. Yatırımlar konusunda belki zor karar alabilirsiniz.
Yay Burcu: Sevgili Yay, bugün biraz kendinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Kısa seyahatleriniz olacak, çok sık yer değiştireceksiniz ancak bu değişimler özgürlüğünüzü hissetmenize sebep olacak.
Oğlak Burcu: Sevgili Oğlak, bugün kafanızı kurcalayan bir sürü bilgi ile karşılaşabilirsiniz. Karar vermek hiç bu kadar zor olmamıştı diyebilirsiniz. İstekleriniz ve hayalleriniz peşinden gitmek belki daha yapamadığınızdan ötürü size zor gelebilir. Ancak yine de düşüncelerinizi, fikirlerinizi hayata geçirebilmek için harekete geçeceksiniz.
Kova Burcu: Sevgili Kova, arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle ilgili iletişim sorunları meydana gelebilir. Söylemleriniz yanlış anlaşılabilir, değerinizi düşürmeye çalışan insanlar ile karşılaşabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız, maddi harcamalar abartılı olabilir.
Balık Burcu: Sevgili Balık, iş ve kariyer hayatınız ön planda olacak. Kendinizi anlatmak adına çok fazla efor sarfedebilirsiniz. Ancak gelecek için çok faydalı fırsatlar ile karşılaşacaksınız.Kaynak