Günlük burç yorumları (31 Ocak 2024)

tarafından
14
Günlük burç yorumları (31 Ocak 2024)Günlük burç yorumları (31 Ocak 2024)

Astrolog Gülnihal Öztürk’ten 31 Ocak 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları… (gulnihalozturk@vegaastroloji.com)

Bugün eril ve dişil unsurlar ile ilgili konular çok fazla gündemde olacak. Ay ile Venüs arasında oluşan gerilimli açı ilişkiler ve mali konularla ilgili zorlanmaları ifade ederken, Ay ile Güneş arasındaki olumlu açı paylaşıma açık daha insanı özelliklerin ortaya çıkacağını gösteriyor. Finansal konularda hızlı hareket edenin kazanacağı bir gün olacak.
Koç Burcu: Sevgili Koç, bugün partnerinizle sorumluluklar ve hayatı paylaştığınız konular gündeminizde olacak. Ortaklarınızla mali konular sebebiyle gerilim yaşayabilirsiniz. Ancak iş hayatınızla ilgili fırsatlar oluşabilir.
Boğa Burcu: Sevgili Boğa, bugün çalışma arkadaşlarınızdan kariyeriniz ile ilgili destek alabileceğiniz bir gün. İşinizle ilgili karar alırken hukuki konulara daha dikkat etmelisiniz.
İkizler Burcu: Sevgili İkizler, bugün flört etmek, diğer insanlar ile iletişim kurmak isteyecek, üretkenliğinizi arttıracak unsurlar oluşacaktır. Yatırımlar konusunda dikkatli olmalısınız. Eğitim ve seyahatler konusunda şanslı bir görünüm var, değerlendirebilirsiniz.
Yengeç Burcu: Sevgili Yengeç, bugün aile içindeki ilişkiler, partneriniz ile ilgili konular gündeminizde olacak. Mali konularda yaşadığınız sorunlar için ailenizden destek göreceksiniz.
Aslan Burcu: Sevgili Aslan, bugün partnerinizle yaşadığınız kalp kırıklıklarını toparlamak adına güzel bir gün. Çalışma hayatınızla ilgili yapacağınız harcamalarda zararlı çıkabilirsiniz, yapacağınız anlaşma ve sözleşmelere dikkat etmelisiniz.
Başak Burcu: Sevgili Başak, bugün emek verdiğiniz, çalıştığınız işiniz ile ilgili konularda size verilen gerçek değerin ne olduğunu daha net görebileceksiniz. Yapacağınız harcamalara dikkat etmelisiniz ederinden yüksek değerde ödeme yapmanız gereken konular olabilir.
Terazi Burcu: Sevgili Terazi, bugün partnerinizle kalp kırıklıklarına neden olacak diyaloglar içinde kalabilirsiniz. Aile içinde uzlaşı sağlama, denge bulma çabalarınız sonuçsuz kalabilir. Ancak çocuklar ve flört hayatıyla ilgili şanslı bir gün olacak.
Akrep Burcu: Sevgili Akrep, bugün daha çok için dünyanıza döneceksiniz. Yakın akrabalarınız, kardeşleriniz ile ilgili gerilimler yaşayabilirsiniz. İş yaşamınızla ilgili meydana gelen konularda bir denge oluşturacaksınız.
Yay Burcu: Sevgili Yay, arkadaşlarınız ve aşk hayatınızda yaşanan kalp kırıklıkları dengenizi sağlamanızda sizi zorlayabilir. Yaşadığınız duygu durumu, harcama yapmanıza, alışverişi abartmanıza neden olabilir.
Oğlak Burcu: Sevgili Oğlak, bugün iş yatırımlarınız, yatırımcılarınızla görüşecek mali konularda yeni bir düzenleme yapacaksınız. İş hayatınızda sizi değersiz hissettiren ilişkiler içinde kalabilirsiniz.
Kova Burcu: Sevgili Kova, bugün etrafınızdaki kadın figürlere karşı dikkatli olmalısınız. Sizi iyi hissettirmeye çalışırken, değer duygularınızı alt üst edecek yaklaşımlar görebilirsiniz.
Balık Burcu: Sevgili Balık, bugün günlük giderleriniz, harcamalarınız konusunda denge bulmaya çalışacaksınız.  Beraber çalıştığınız insanlardan destek alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilgili kalp kırıklıkları, değersizlik hissiyatı oluşabilir.Kaynak