Günlük burç yorumları (3 Şubat 2024)

tarafından
11
Günlük burç yorumları (3 Şubat 2024)Günlük burç yorumları (3 Şubat 2024)

Astrolog Gülnihal Öztürk’ten
3 Şubat 2024
Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları… (gulnihalozturk@vegaastroloji.com)

Bugün son bir aydır başlayıp bitiremediğimiz işlerin bitirebilmesi için en uygun gün. Ani, beklenmedik değişimler yaşansa bile yoğunlaştığımız işlerden sonuç elde edebiliriz. Ay, Uranüs ve Güneş arasında oluşan gerilimli açı sarsıntılara neden olabilir. Bizi sarsacak olaylar meydana gelebilir.
KOÇ
Sevgili Koç, bugün sosyal çevrenizden vefat haberleri alabilirsiniz. Finansal konularda kayıplar yaşayabilir, ani yapacağınız değişimler karşısında değer kayıpları yaşayabilirsiniz.
BOĞA
Sevgili Boğa, partnerinizle beklenmedik bir tartışma içinde kalabilirsiniz. Beraber çalıştığınız insanlar ile ortak noktada buluşmak bugün zor olabilir.
İKİZLER
Sevgili İkizler, sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gün. Çalışma koşullarınızla ilgili ani değişimler meydana gelebilir.
YENGEÇ
Sevgili Yengeç, aşk hayatınızla ilgili hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Şans oyunları, borsa ve yatırım araçları ile ilgili dikkatli olmanız gereken bir gün.
ASLAN
Sevgili Aslan, ev ve aile yaşamınızla ilgili beklenmedik olayların günü olabilir.  Etrafınızdaki insanların itibarınızı zedelemeye çalıştığını düşünebilirsiniz. Aile içinde öfke sorunları meydana gelebilir. Ani bir şekilde ev düzeninizi bozmak ve yeniden yapılandırmak isteyebilirsiniz.
BAŞAK
Sevgili Başak, bugün yakın çevrenizdeki insanlar ile fikirlerinizi değiştirecek görüşmeler yapabilir. Size sunulan fikirler karşısında şaşkınlık yaşayabilirsiniz. Aslan dolunayı ile görünür konuların ardındaki problemlerin ne olduğunu, hayatınızı etkileyen konular hakkında bilmeniz gereken gerçekler ile yüzleşeceksiniz.
TERAZİ
Sevgili Terazi, bugün maddi konularda planlanmamış harcamalar yapabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve aşk hayatınızdaki değer duygusu değişimleri sizi derinden etkileyebilir. Günlük rutinlerinizle ilgili yapmak istediğiniz değişimlere odaklanıp daha yumuşak bir geçiş günü yaratabilirsiniz.
AKREP
Sevgili Akrep, bugün almanız gereken ek sorumluluklar karşısında şaşkınlığınızı gizleyemeyebilirsiniz. Partneriniz veya ortaklarınızla çok farklı düşüncelere sahip olsanız bile orta yolu bulmak adına hareket edeceksiniz. Hayatınızda gerçekleşen ani değişimlere uyum sağlamak duygusal açıdan sizi zorlayabilir.
YAY
Sevgili Yay, bugün derinlerdeki hissiyatınızı sarsan olaylar meydana gelebilir. Kendinize bile itiraf edemediğiniz tutkularınızın değişimi karşısında şaşkın duygularınızı kontrol etmeye çalışacaksınız. Gücünüzü toplayabilmek adına ailenizden yardım alabilir, onların fikirlerine danışabilirsiniz.
OĞLAK
Sevgili Oğlak, aşk hayatınızdaki hızlı değişimlere adapte olmak bugün sizi zorlayabilir. Maddi konularda, yatırımlarda fırsatlar karşınıza çıkabilir ancak bu fırsatları daha derin analiz etmeniz gerekli aksi durumda ani kayıplar yaşanabilir.
KOVA
Sevgili Kova, iş, kariyer hayatınızla ilgili sizi zorlayan kadın figürler ile karşılaşabilirsiniz. Hem aile hem de kariyer yaşamınızdaki insanların duygu değişimleri güveninizi sarsabilir.
BALIK
Sevgili Balık, bugün hayatınızda görünen her şeyin bir de görünmeyen tarafı olduğunu fark edeceksiniz. İçsel olarak bağlılıklarınız, fikirleriniz, inançlarınızı sarsacak durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Yakın veya uzak çevreniz ile ilgili kuşku duyacağınız ani değişimler meydana gelebilir.Kaynak