Günlük burç yorumları (3 Ocak 2024)

tarafından
11
Günlük burç yorumları (3 Ocak 2024)Günlük burç yorumları (3 Ocak 2024)

Astrolog Gülnihal Öztürk’ten 3 Ocak 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Bugün gece 02:36 ile 03:47 arasında Ay Başak burcundan Terazi burcuna geçene kadar boşlukta olacak. gece saatlerinde hayatınızda herhangi bir şeyi düzenlemek, düzeltmek isterseniz bitiremeyebilirsiniz. Sabah saatlerinde ise Ay Terazi burcunda derece almış olacak, Terazi’nin yöneticisi Venüs ile güzel açılar oluşturacak. Bugün sosyalleşmek, eğlenmek, güzellik ve estetik konularına vakit ayırmak için şanslı bir görünüm var. İletişim konularında artık rahatlıyoruz, müjde Merkür ileri harekete geçiyor.
KOÇ
Bugün partnerinize daha fazla vakit ayırmanız gerekebilir. Duygusal yönden ilişkinizle ilgili haksızlık yaşadığınız konuları karşılıklı olarak dile getireceksiniz. Kendi duygularınızı anlatmakta zorlanabilirsiniz. Eşiniz veya partnerinizden ılımlı adımlar gelebilir, aranızdaki sorunları çözebilmeniz için şansınız yüksek.
BOĞA
Bugün günlük rutinleriniz, kişisel bakımınızla daha fazla ilgileneceksiniz. Beraber çalıştığınız kadınlardan destek alabilir, kazançlarınızla ilgili küçük fırsatlar yakalayabilirsiniz.
İKİZLER
Bugün aşk hayatınız, ilişkilerinizle ilgili konularla daha yakından ilgileneceksiniz. Çocuk sahibi olan İkizler burcu çocuklarıyla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilir. Merkür bugün ileri harekete geçiyor, partneriniz veya ortaklarınızla ilgili yaşadığınız iletişim sorunlarını çözebilmeniz için gökyüzü şans veriyor.
YENGEÇ
Bugün ev ve aile yaşantınızla daha fazla ilgileneceksiniz. Ev ve yaşam alanlarınızla ilgili küçük dekorasyon değişiklikleri yapabilirsiniz. Bugün hem ofis hem de ev yaşantınızla ilgili eğlenceli görünüme sahip hayata katılın.
ASLAN
Bugün yakın çevrenizdeki insanlar ile daha fazla duygusal paylaşım yapacaksınız. Gün içinde çok fazla hareket etmeniz gerekebilir. Duygularınız zihninizi ele geçiriyormuş gibi hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızdaki yanlış anlaşılmaların çözülebilmesi için şanslı bir gün.
BAŞAK
Bugün maddi konularla daha yakından ilgileneceksiniz. Merkür artık ileri harekete geçiyor, aile ve ev yaşantınız içinde yaşanan yanlış anlaşılmalar ve sorunlar artık çözülüyor. Maddi anlamda ailenizden yardım alabilirsiniz.
TERAZİ
Bugün öz bakımınızla daha fazla ilgilenecek, duygularınızı daha fazla dile getireceksiniz. Merkür’ün ileri harekete geçişi yakın çevrenizle ilgili yaşadığınız iletişim sorunlarını çözebilmeniz için size yardım edecek.
AKREP
Bugün duygularınızı, iç dünyanızı dinleyeceksiniz. Maddi kazanç, yatırımlar konusunda yaşadığınız sorunlar artık çözülüyor. Bugün elde edeceğiniz kazançlar neticesinde içsel olarak daha huzurlu olacaksınız.
YAY
Bugün arkadaşlarınızla vakit geçirmek, yaşadığınız yanlış anlaşılmaların telafi edilebilmesi için şanslı bir gün. Arkadaşlarınızla görüşün, duygularınızı, düşüncelerinizi paylaşın.
OĞLAK
Bugün çalışma hayatınızla daha yakından ilgilenecek, insanların sizi nasıl gördüğü veya nasıl anlaşıldığınız konusu hakkında daha fazla düşüneceksiniz. Bugün hayatınıza giren kadınlar size bir iyilik yapmak için geliyor, onların hayatınıza neden girdiğine dikkat edin.
KOVA
Bugün özgürleşme isteğiniz yüksek, mahkemeler veya hukuki süreçler ile ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla yapacağınız sosyal aktiviteler bilgi anlamında sizi besleyecek.
BALIK
Bugün muhasebe, gelir-gider dengeleri ile yakından ilgilenecek. İşinizle ilgili yeni yatırım fırsatları yakalayacaksınız. Merkür’ün ileri harekete geçişi ile kariyerinizle ilgili takılan konuların çözümlenmesi ve işlerinizi bitirebilmeniz için şanslı bir gün olacak.Kaynak