Günlük burç yorumları (27 Ocak 2024)

tarafından
14
Günlük burç yorumları (27 Ocak 2024)Günlük burç yorumları (27 Ocak 2024)

Astrolog Gülnihal Öztürk’ten 27 Ocak 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları… (gulnihalozturk@vegaastroloji.com)

Bugün sabah saatlerinde Ay-Uranüs arasındaki gerilimli açı devam ediyor. Hayatımızda ani değişimlere sebebiyet verecek bir gün olacak. Merkür- Mars kavuşumu iletişimde gerilimlerin artabileceğini gösteriyor. Kavgaya, çatışmaya açık bir gün olacak.
KOÇ
Sevgili Koç, ani para kayıplarına karşı dikkatli olun, iş hayatınızla ilgili mücadele etmeniz gereken konularda plan program yapabilirsiniz. Aşk ve arkadaşlık ilişkilerinideki gerilim devam edebilir.
BOĞA
Sevgili Boğa, bugün kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz, ailenizle ve iş yaşamınızla ilgili gerilimler devam edebilir. Bazı arkadaşlarınız ile ilgili hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.
İKİZLER
Sevgili İkizler, bugün düşünceleriniz, fikirlerinizle ilgili çatışma halindesiniz, çevrenizdeki insanlar ile farklı fikir ve görüşlere sahip olmanız sebebiyle anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.
YENGEÇ
Sevgili Yengeç, beklenmedik harcamalar veya para kayıpları yaşanabilir. Partneriniz ile gerilimli diyaloglar içinde kalabilirsiniz.
ASLAN
Sevgili Aslan, bugün hayatınızdaki otorite figürünün üzerinizde yarattığı baskıya isyan edebilir, gergin bir gün geçirebilirsiniz. Sağlık konularında kendinize özen göstermelisiniz.
BAŞAK
Sevgili Başak, bugün uğradığınız haksızlıkları düşünüp partnerinizle, çevrenizdeki insanlar ile gerilim yaşayabilirsiniz. Ruhsal olarak bitkin hissedebilir, hiç birşey yapmak istemeyebilirsiniz.
TERAZİ
Sevgili Terazi, aileniz ve arkadaşlarınızla ilgili gelişen ani konular sizi biraz yorabilir. Sağlığınıza ve kazalara karşı dikkatli olmalısınız.
AKREP
Sevgili Akrep, partnerinizin veya iş ortağınızın değişen tavrı karşısında şaşırabilirsiniz. Etrafınızdaki insanlar ile tartışma potansiyeliniz yüksek. Işinizle ilgili yeni karar ve stratejiler geliştirmeniz gerekebilir.
YAY
Sevgili Yay, bugün sağlığına dikkat etmelisiniz, yaptığınız bazı planlar aksayabilir veya iptal olabilir. Yakın çevrenizdeki insanlarla gerilebilirsiniz. Trafikte kazalara karşı dikkatli olmalısınız.
OĞLAK
Sevgili Oğlak, bugün bir şımarıklık yapıp hiç yapmadığınız lüks harcamaları gerçekleştirebilirsiniz. Partnerinizle duygusal yönden anlaşmazlıklar yaşanabilir.
KOVA
Sevgili Kova, aileniz ve sevdikleriniz tarafından yargılandığınızı hissedebilir, ani bir şekilde görüşmeme kararı alabilirsiniz. Hiç beklemediğiniz insanlardan yardımları gelebilir, size destek olabilirler. Ev içinde elektronik aletler bozulabilir.
BALIK
Sevgili Balık, bugün sağlığınıza dikkat, günlük rutinleriniz değişebilir. Yakın çevrenizdeki insanlar ile iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Trafikte kazalara karşı dikkatli olun.Kaynak