Günlük burç yorumları (24 Şubat 2024)

tarafından
11
Günlük burç yorumları (24 Şubat 2024)Günlük burç yorumları (24 Şubat 2024)

Astrolog Gülnihal Öztürk’ten 24 Şubat 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları… (gulnihalozturk@vegaastroloji.com)

Bugün Başak Burcunda Dolunay gerçekleşecek, detaylara hakim olma isteğimiz yüksek. Bitirmek istediğimiz işlere odaklanarak günü verimli geçirebiliriz. Dolunay’ın etkilerini haftalık yorumlardan okuyabilirsiniz.
Koç Burcu: Sevgili Koç, bugün sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Sindirim sorunları, gida veya ilaç alerjilerine karşı dikkatli olmalısınız.​
Boğa Burcu: Sevgili Boğa, bugün yaratıcılığınız yüksek, hobilerinizden, keyif aldığınız işlerden para kazanma potansiyeliniz yüksek. Çocuklarınızla ilgilenebilir, sanatsal aktivitelere vakit ayırabilirsiniz.
İkizler Burcu: Sevgili İkizler, bugün ailenizle görüşüp, yakın akrabalarınızla vakit geçirebilirsiniz. Ev düzenleme, kiralama, satınalma gibi konularla ilgilenebilirsiniz.
Yengeç Burcu: Sevgili Yengeç, kardeşleriniz, komşularınızla yakın iletişimde olacağınız bir gün. Yakın çevrenizdeki insanlar ile iletişimde yaşadığınız sorunları çözebilmek adına hareket edebilirsiniz. Ancak bugünün gerilimlere yol açacağını unutmayın.
Aslan Burcu: Sevgili Aslan, bugün para kazançlarınız, harcamalarınız ile ilgili düzenleme yapabilirsiniz. Kariyer ve kazanlar konusunda bir süredir beklediğiniz haberleri alabilirsiniz.
Başak Burcu: Sevgili Başak, bugün kendinizi biraz gergin hissedebilirsiniz. Partneriniz, eşiniz veya hayatı paylaştığınız kişi ile fikir ayrılıkları yaşayabileceğiniz bir gün. Duygularınızı ve düşüncelerinizi kontrol etmek, dengeyi sağlamak güç olabilir.
Terazi Burcu: Sevgili Terazi, bugün içsel bir yolculuk halinde olabilirsiniz. Duygularınızı, düşüncelerinizi kontrol etmeye çalışabilirsiniz. Beraber çalıştığınız insanların düşüncelerini anlamakta güçlük çekebilirsiniz. Bugün bir karşılık beklemeden insanlara yardım etmek size ilahi anlamda destek getirecektir.
Akrep Burcu: Sevgili Akrep, bugün eş dost günü olacak. Sevdiğiniz insanlar ile vakit geçirebilir, sosyalleşebilirsiniz. Aşka hayatınızda duygularınızın anlaşılmadığını ve iletişimde zorlandığınızı düşünebilirsiniz. Harcamalar konusunda abartılı davranabilirsiniz.
Yay Burcu: Sevgili Yay, bugün çalışma hayatınız, ev düzeninizle ilgili düzenlemeler yapabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlar ile fikir çatışmaları, düşünceleriniz ile ilgili mücadele verebilirsiniz.
Oğlak Burcu: Sevgili Oğlak, bugün yolculuk planlama, eğitim konuları ile ilgilenebilirsiniz. Çocuklarınız ve aşk hayatınızla ilgili sizi mutlu edecek gelişmeler yaşanabilir. Devam eden anlaşmalar, sözleşmelerin geleceği ile ilgili yeni kararlar alabilirsiniz
Kova Burcu: Sevgili Kova, bugün mali konular, muhasebe işleri ile ilgilenecek. Kazançlar konusunda yeni düzenlemeler yapabilirsiniz
Balık Burcu: Sevgili Balık, bugün partnerinizle fikir ayrılıkları yaşayabilir, duygusal olarak anlaşılmadığınızı hissedebilirsiniz. Hayatınızda memnun olmadığınız konuları dile getirebilirsinizKaynak