Günlük burç yorumları (24 Ocak 2024)

tarafından
14
Günlük burç yorumları (24 Ocak 2024)Günlük burç yorumları (24 Ocak 2024)

Astrolog Gülnihal Öztürk’ten 24 Ocak 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları… (gulnihalozturk@vegaastroloji.com)

Bugün gökyüzünde Ay ile Mars karşıt açıda olacak. Duygusal çatışmaların yoğun yaşanacağı, iş ve aile konuları arasında denge kurulmaya çalıştığımız bir gün olabilir. Herkesin kendi sınırlarını çektiği ve orta nokta bulmakta zorlandığı gergin bir gün olabilir.
KOÇ
Sevgili Koç, aileniz ve işiniz arasında çatışma çıkacak olaylar çıkabilir. Hem bedenen hem de ruhen güçsüz hissedebilirsiniz.
BOĞA
Sevgili Boğa, kardeşler, yakın çevre ve komşular ile anlaşmazlıklar yaşanabilir. Yaşanan diyaloglar sizi yaralayabilir.
İKİZLER
Sevgili İkizler, maddi kaynaklar ve giderler konusunda gergin hissedebilirsiniz. Yaratıcı yönden kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz.
YENGEÇ
Sevgili Yengeç, bugün etrafınızdaki insanların sizi incittiğini hissedebilirsiniz. Özellikle eşiniz ve ortaklarınızla ilgili savunmasız hissedeceğiniz diyaloglar gelişebilir.
ASLAN
Sevgili Aslan, mental olarak kendinizi çok yorgun hissedebilir, çalışma hayatınızda haksızlığa uğradığınızı düşünebilirsiniz. Iletişim kurmaktan kaçınacağınız bir gün olabilir. Mide rahatsızlıklarına karşı kullandığınız ilaçlara, tükettiğiniz gıdalara dikkat etmelisiniz.
BAŞAK
Sevgili Başak, bugün sosyal itibarınızı düşünerek hareket edeceksiniz, insanların olumsuz düşünce ve niyetleri karşısında kırılmış hissedebilirsiniz.
TERAZİ
Sevgili Terazi, aile ve iş yaşantınızla ilgili çatışmalar bugün de devam edebilir. Denge kurma çabanız nedeniyle yanlış anlaşılabilirsiniz.
AKREP
Sevgili Akrep, akrabalar, kardeşler, konusunda çatışmalar yaşanabilir. Yakın zamanda görüştüğünüz insanlar ile hiç olmadık sebeplerden gerilim yaşabilirsiniz. Hukuk ve adalet konularıyla ilgili akıl danışmanız gereken durumlar oluşabilir.
YAY
Sevgili Yay, mali konularda yaşadığınız sıkışıklık bugün çözümlenebilir. Harcamalarınızın artacağı bir gün olacak. Ailenizden destek alabilirsiniz.
OĞLAK
Sevgili Oğlak, partneriniz ve ortaklarınızla tartışma potansiyeliniz yüksek. Haklılık payınız yüksek ancak kırgınlıklara sebep olacak çatışmalardan kaçının. Aile bireylerinizi de ilgilendiren konularda sakin kalmakta zorluk çekebilirsiniz.
KOVA
Sevgili Kova, çalışanlarınızın sorumlulukları hakkında yeni  görev dağılımları yapabilir, beraber çalıştığınız insanlar ile çatışabilirsiniz. Bugün mental olarak kendinizi toplamakta güçlük çekebilirsiniz. Mide ve diş ile ilgili sağlık problemleri yaşanabilir.
BALIK
Sevgili Balık, aşk hayatınızla ilgili kalp kırıklıkları yaşayabilirsiniz, çocuğu olan Balıkların sağlık konuları gündeme gelebilir.Kaynak