Günlük burç yorumları (23 Şubat 2024)

tarafından
12
Günlük burç yorumları (23 Şubat 2024)Günlük burç yorumları (23 Şubat 2024)

Astrolog Gülnihal Öztürk’ten 23 Şubat 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları… (gulnihalozturk@vegaastroloji.com)

Bugün ay aslan burcundaki seyahatine devam ediyor. Sabah saatlerinde Ay-Uranüs arasında dik açı gerçekleşecek. Özellikle ulaşım ve iletişim konularında sorun çıkartabilir. Kazalara karşı dikkatli olunması gereken bir gün. Merkür bugün sezgisel davrandığı Balık burcuna geçiyor. İletişim konusunda daha çok sezgisel yönümüz aktif olmaya başlayacak. Olayları detaylandırmak veya mantıksal çıkarımlar yapmak yerine daha çok duygularımızla hareket edeceğiz.
Koç Burcu: Sevgili Koç, bugün çocuğunuz ile ilgili eğitim konularının gündeme gelişi, partnerinizle olan iletişiminizde yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Bugün işlerinizi tamamlamaya, bitirmeye yönelik hareket etseniz de kontrolü sağlamakta çok zorlanabilirsiniz.
Boğa Burcu: Sevgili Boğa, bugün ev içinde küçük kazalar yaşayabilirsiniz. İş ve kariyer konusunda yapacağınız görüşmelerden bir netice almak çok kolay olmayabilir.
İkizler Burcu: Sevgili İkizler,  bugün iş ve kariyer hayatınızla ilgili yeni sözleşmeler, anlaşmalar yapabilirsiniz. Yakın çevreniz, kardeşlerinizle iş yapmak veya onlara iş ile ilgili tavsiye vermeniz gerekebilir.  Özellikle sabah saatlerinde trafikte dikkat olmalısınız.
Yengeç Burcu: Sevgili Yengeç, bugün ticari konularda kayıp yaşayabilirsiniz. Kontrol almaya çalıştığınız herşey kayıp olabilir bu nedenle biraz daha rahat ve dikkatli olmalısınız.
Aslan Burcu: Sevgili Aslan,  bugün kendinizle ilgili birşeyler yapmak isteyebilirsiniz ancak konu her ne ise sonuçlandırmak zor olabilir veya sonuçlarından memnun kalmayabilirsiniz. Sezgilerinizle hareket edeceksiniz ancak zaman zaman kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz.
Başak Burcu: Sevgili Başak,  bugün duygularınızı, düşüncelerinizi aktarmakta güçlük çekebilirsiniz. Hayatınızdaki insanlar ile anlaşmak ve iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Hukuk ve adalet konularında sizi şaşırtacak olaylar ile karşılaşabilirsiniz.
Terazi Burcu: Sevgili Terazi, bugün iş arkadaşlarınızla daha çok mesai yapabilirsiniz. İşiniz ile ilgili yaratıcılık ve sezgisel yönünüz daha fazla ön plana çıkacak.
Akrep Burcu: Sevgili Akrep, bugün sevgiliniz ve onun görünüşü size olan tutumu ve yaklaşımları hakkında düşünceleriniz değişiyor. Ilişkilerde romantik yönünüz daha aktif olacak.
Yay Burcu: Sevgili Yay, aile içinde iletişimin yoğunlaşacağı bir gün olacak, eğitimler ve hukuk konuları ile ilgili yaşadığınız belirsizlikler sizi sıkabilir. Bugün özgürleşmek ve hayatın kontrolünü kendi elinize almak isteyebilirsiniz.
Oğlak Burcu: Sevgili Oğlak,  iletişim konularında belirsizlikler, yaptığınız anlaşma ve sözleşmelerin bir sonuca bağlanamaması gibi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Bazı seyahat ve planlarınızda değişiklik yaşanabilir.
Kova Burcu: Sevgili Kova,  bugün tanışacağınız insanlar ile ticari ortaklıklar geliştirebilirsiniz. Aynı zamanda bugün mevcut ortaklıklar ve partnerinizle ilgili ani değişimler meydana gelebilir.
Balık Burcu: Sevgili Balık,  bugün düşünceleriniz, fikirleriniz değişiyor. Özellikle iş yaşantınız ve hizmet alanları ile ilgili krizler yaşanabilir.  Gün içinde kazalara karşı dikkatli olmalısınız.Kaynak