Günlük burç yorumları (23 Ocak 2024)

tarafından
12
Günlük burç yorumları (23 Ocak 2024)Günlük burç yorumları (23 Ocak 2024)

Astrolog Gülnihal Öztürk’ten 23 Ocak 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları… (gulnihalozturk@vegaastroloji.com)

Bugün ay Yengeç burcuna geçiyor gece saatlerinde huzursuz hissedebiliriz ani beklenmedik haberler alınabilir. Ani patlamalara ve gerginliklere açık bir gün. Yine de Ay’ın Satürn ile oluşturacağı olumlu açı duygularımız konusunda istikrarlı olacağımızı daha korumacı bir ruh haline bürüneceğimizi gösteriyor. Evimizle ve ailemizle ilgilenmek için güzel bir gün. Iletişimsel gerilimlerden kaçınalım.
KOÇ
Sevgili Koç, bugün eviniz ve ailenizle ilgilenecek, evinizle ilgili bazı değişiklikler yapmak isteyeceksiniz. Ailesi ile iş yapan Koçlar gerilimlere dikkat etmeliler. Çalışma hayatınızda iletişim kurmakta zorlandığınız insanlar ile karşılaşabilirsiniz.
BOĞA
Sevgili Boğa, bugün kısa yolculuklar yapabilir, yakın akrabalarınızla iletişim kurabilirsiniz. Hukuk ve eğitim konularıyla ilgili uzlaşı, anlaşma konuları gündeminizde olabilir.
İKİZLER
Sevgili İkizler, maddi kaynakların yönetimi, gelir ve gider dengesiyle daha yakından ilgilenecek ortak çalışmalardan gelir elde edeceksiniz.
YENGEÇ
Sevgili Yengeç, duygularınızı daha fazla ifade etmek isteyecek, partnerinizin düşünceleri, sevgi dili ile ilgili zıt düşen davranışlarınız hakkında görüşeceksiniz. Herkesin mantığı savunduğu dünyada duygularıyla hareket tek canlıymış gibi hissedebilirsiniz.
ASLAN
Sevgili Aslan,  iç dünyanız ve mantığınız arasında kaldığınız konular gündeminizde olabilir. Sağlık kontrolleri yaptırabilir, evde istiraat etmek isteyebilirsiniz.
BAŞAK
Sevgili Başak, arkadaşlar ve aşk ilişkileriniz gündeminizde olacak. Partneriniz ile arkadaşlarınız arasında kalabilirsiniz. Dengeyi bulmak sizin çözümünüz olacaktır.
TERAZİ
Sevgili Terazi, kariyer ve aile konuları gündeminizi meşgul edecek. Eviniz ve ofisiniz ile ilgili yeni düzenlemeler yapabilirsiniz.
AKREP
 Sevgili Akrep, bugün seyahat planları, uzak akrabalar ile görüşmeler yapabilirsiniz. Komşularınız ve yakın çevrenizle anlaşmazlıklar yaşanabilir.
YAY
Sevgili Yay, mali konular, giderler, sigortalar, ödemeler konusu gündeminizde olacak. Eviniz ve ailenizle ilgili bir harcama yapabilirsiniz.
OĞLAK
 Sevgili Oğlak, partnerinizle duygusal paylaşımlar yapabilirsiniz, aileniz ve ilişkileriniz konusunda canınızı sıkacak diyaloglar gelişebilir. Kendinizi anlatmanız, savunmanız gereken konuların içine çekilebilirsiniz.
KOVA
 Sevgili Kova, çalışma ortamınız, beraber çalıştığınız insanlarla ilgili konularla ilgilenecek. Işinizle ilgili kadınlardan yardım alabilirsiniz.
BALIK
Sevgili Balık, aşk hayatınız ve arkadaşlarınızla ilgili konular gündeminizde olacak. Çocuğu olan balıklar onlardan gelen duygusal destek sayesinde daha iyi ve pozitif hissedecekler.Kaynak