Günlük burç yorumları (22 Ocak 2024)

tarafından
13
Günlük burç yorumları (22 Ocak 2024)Günlük burç yorumları (22 Ocak 2024)

Astrolog Gülnihal Öztürk’ten 22 Ocak 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları… (gulnihalozturk@vegaastroloji.com)

Bugün Ay ikizler burcunda hareketine devam ederken daha meraklı, öğrenme isteğimizin arttığı yeni bilgiler edineceğimiz bir gün olacak. Ilişkiler ve maddi değer konusunda yanılgılar, kayıplar oluşabilir. Ilişkilerin farklı bir boyut kazandığı, aldanma, aldatılma konularının gündeme taşınacağı inandığımız değerleri sorgulayacağımız bir gün yaşayacağız.
KOÇ
 Sevgili Koç,  bugün yakın çevrenizdeki insanlar ile fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Seyahatler ve anlaşmalar konusunda dikkatli olmanız gereken bir gün. Yapacağınız sözlü anlaşmaların iptal olma veya yanıltma etkilerini gözden geçirerek işlerinizi yazı altına almanızda fayda var.
BOĞA
 Sevgili Boğa, bugün harcamalarınız kazançlarınızın üstünde olabilir. Yapacağınız harcamalara dikkat etmelisiniz, satınaldığınız şey her ne ise değer kaybı yaşama olasılığınız yüksek. Özellikle seyahat konularında yapacağınız harcamalara dikkat etmelisiniz.
İKİZLER
Sevgili İkizler, bugün partneriniz ile aranızda duygusal gerilimler yaşayabilir, kendinizi yanlış anlaşılmalara neden olacak olayların içinde bulabilirsiniz. Söylemlerinize, vereceğiniz vaadlere dikkat etmelisiniz.
YENGEÇ
Sevgili Yengeç, bugün ruhsal konulara daha fazla kafa yoracak, kendi değerinizi sorgulayacağınız diyaloglar içinde kalabilirsiniz. Ailenizle aranızda duygusal gerilimler yaşanabilir.
ASLAN
Sevgili Aslan, bugün sosyal anlamda yoğun bir sizi bekliyor, ikili ilişkiler, arkadaşlıklar konusunda yanlış anlaşılmalar, değersiz hissettirecek davranışlara maruz kalabilirsiniz.
BAŞAK
Sevgili Başak, kariyer hayatınız, işinizle ilgili beklentilerinizin karşılanmadığı bir gün olabilir. Yaptığınız işin karşılığını almakta güçlük çekebilirsiniz.  Aileniz ve partneriniz arasında yanlış anlaşılmalar olabilir.
TERAZİ
Sevgili Terazi, bugün seyahatler, eğitimler ve hukuki konular ile ilgili belirsizlikler sizi zorlayabilir. Yaptığınız anlaşma ve sözleşmelerde dikkat etmediğiniz maddeler sebebiyle sizi zorlayacak olaylar yaşayabilirsiniz. İletişim konusunda yaşanacak yanlış anlalaşılmalara dikkat edin.
AKREĞ
 Sevgili Akrep, bugün harcamalarınıza dikkat edin. Yatırımlar konusunda yanıldığınız konular olabilir, kayıplar yaşayabilirsiniz. Partnerinizle ilgili hayal kırıklığı yaşayacak diyaloglar içinde kalabilirsiniz. Miras konuları, vergi ödemeleri, sigorta ödemeleri gündeminizde olacak.
YAY
Sevgili Yay, bugün partnerinizle ilgili hayal kırıklığı yaşayabilir, duygusal olarak anlaşılmadığınızı hissedebilirsiniz. sizi , ailenizi ve eşinizi ilgilendiren konularda yanlış anlalaşılmalar meydana gelebilir.  Hukuki konular ile ilgili belirsizlik olabilir.
OĞLAK
Sevgili Oğlak, bugün sağlık konularına özen göstermelisiniz. Işinizle ilgili kafa karışıklıkları, dalgınlıklar yaşayabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız insanlar ile ilgili yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Özel eşyalarınıza dikkat edin kayıplar yaşanabilir.
KOVA
Sevgili Kova,  aşk hayatınız ve arkadaşlıklarınız ile ilgili hayal kırıklıkları oluşabilir. Yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Bugün değer çok fazla anlam yüklediğiniz insanlar veya eşyalar ile ilgili hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.
BALIK
Sevgili Balık,  bugün aile içinde duygusal krizler, sağlık sorunları gündeminizde olabilir. Ev içinde çok kullandığınız eşyaları kaybedebilirsiniz.Kaynak