Günlük burç yorumları (21 Şubat 2024)

tarafından
12
Günlük burç yorumları (21 Şubat 2024)Günlük burç yorumları (21 Şubat 2024)

Astrolog Gülnihal Öztürk’ten 21 Şubat 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları… (gulnihalozturk@vegaastroloji.com)

Bu sabah hayalperest yönümüz oldukça aktif olacak, bu gece bir rüya gördüyseniz mutlaka bir kenara not edin bir kaç gün içinde gerçekleşecek olaylar ile ilgili haberci olabilir. Bugün sabah 09:37 ile öğleden sonra 16:40 saatleri arasında Ay boşlukta olacak bu nedenle yaptığımız işlerin karşılığını almakta güçlük çekebiliriz. Ay’ın Aslan burcuna geçişi ve Plüto ile yaptığı karşıtlık sırasında öfkeli hissedebilir ve tepkilerimizi yönetmekte güçlük çekebiliriz.
KOÇ
Sevgili Koç, partnerinizin sizden beklentileri veya sizin ondan beklentileriniz karşılıklı bir öfke sorununa dönüşebilir. Yatırımlar konusunda kayıplar yaşanabilir, dikkatli hareket etmeniz gerekli. Kavga ve tartışmalardan uzak durmalısınız.
BOĞA
Sevgili Boğa, aileniz ile gerilimli tartışmalar yaşayabilirsiniz. Işinizle ilgili konularda dikkatli olmanız gereken bir gün, değer kayıpları yaşanabilir. Fiziksel görünümünüzle ilgili herhangi bir değişiklik yapmayın, çok pişman olabilirsiniz.
İKİZLER
Sevgili İkizler, yakın çevreniz, kardeşleriniz veya akrabalarınızla ilgili sizi değersiz hissettirecek diyalogların içinde kalabilirsiniz.bu anlamda öfkenizi yönetmek çok zor olabilir. Özellikle kıskançlık gibi duyguların yoğun olacağı bugün iletişim diline dikkat edin.
YENGEÇ
Sevgili Yengeç, bugün para harcama isteğiniz de kazanma isteğinizde oldukça yüksek. Arkadaşlarınız maddi anlamda sizden destek bekleyebilir ancak geri dönmeyeceğini kabul ederek borç vermelisiniz.
ASLAN
Sevgili Aslan, bugün öfkenizi kontrol etmekte güçlük çekebilirsiniz. Özellikle ortaklarınız ve iş yaşamınızla ilgili konularda haksılığa uğramak gibi bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz.
BAŞAK
Sevgili Başak, bugün ruhsal açıdan kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz. Gerek beden sağlığınız gerekse ruh sağlığınızla ilgili olumsuz duygular sizi baskı altında hissettirebilir. Çalışma hayatınızda kadınlardan gelebilecek zararlara dikkat etmelisiniz.
TERAZİ
Sevgili Terazi, bugün arkadaşlarınıza ulaşmak konusunda zorlanabilir ve bu sebeple öfkelenmiş hissedebilirsiniz. Özellikle iş yaptığınız arkadaşlarınızın tutumu sizi çok rahatsız edebilir. Bazı ilişkilerin sonuna gelmiş olabilirsiniz.
AKREP
Sevgili Akrep, bugün yöneticileriniz ile gerilim yaşayabilirsiniz. Hem evinizde hem de iş yerinizde huzur bulamayabilirsiniz. Bu durum daha çok çalışma ve hakim olma istedinizi arttırabilir.
YAY
Sevgili Yay, hayatta inandığınız değerler, fikirleriniz adına savunmacı olacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Kısa yolculuklar ve seyahat planlarıyla ilgili iptaller gerçekleşebilir. Aile içinde bir eşyanız bozulabilir veya maddi hasar alabilir. Bugün herşeyden uzaklaşmak ve kendi özgürlüğünüzü yaşamak isteyebilirsiniz.
OĞLAK
Sevgili Oğlak, bugün muhasebe yönetimi ile ilgilenecek bazı ticari anlaşmalarınızı sonlandıracaksınız. Yatırımlar konusunda sizi zorlayacak gelişmeler yaşanabilir. Para kayıpları için dikkatli olmalısınız.
KOVA
Sevgili Kova, bugün ortağınız veya partnerinizle olan ilişkilerinizde gerilimler yaşayabilirsiniz. Bu gerilimlerin ana sebepleri değer kayıpları ile ilgili olacak. Partnerinizin size göstermediği ilgi veya ortağınızın yaptığınız iş ile ilgili size hakkınızı teslim etmemesi olabilir. Aile ve ev yaşantınızı da olumsuz etkileyecek olaylar ile karşılaşabilirsiniz.
BALIK
Sevgili Balık, bugün yaratıcılığınız çok yüksek, duygularınızı, hayallerinizi ortaya koyacağınız, alacağınız kararlar noktasında size ilham verecek olaylar ile karşılaşabilirsiniz. Ancak işlerinizi halletmek adına çok doğru bir gün olmayabilir. Yapmak istediğiniz işler yarım kalabilir.Kaynak