Günlük burç yorumları (20 Şubat 2024)

tarafından
52
Günlük burç yorumları (20 Şubat 2024)Günlük burç yorumları (20 Şubat 2024)

Astrolog Gülnihal Öztürk’ten 20 Şubat 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları… (gulnihalozturk@vegaastroloji.com)

Bugün sağlık ve beslenme konularıyla ilgilenebiliriz. Evimizin mutfak bölümüyle ilgili düzenlemeler yapabiliriz. Yine duygusal bir gün olacak ancak duygularımız ve beklentilerimiz konusunda oldukça istikrarlı olacağız.
KOÇ
Sevgili Koç, bugün otorite pozisyonundaki kişiler ile olan bağınız kuvvetleniyor. Özellikle birlikte yaşadığınız aileniz, annenizle olan yakınlığınız daha da artıyor ve bağınız güçleniyor. Ancak bu ilgiden zaman zaman sıkılabilrsiniz, duygusal tepkilere dikkat edin.
BOĞA
Sevgili Boğa, bugün bir ticari anlaşma, sözleşme yapmak için uygun bir gün. Yakın çevrenizdeki insanlar, kardeşler, akrabalar ile iletişiminiz yoğun olacak. Kısa seyahatler yapabilirsiniz.
İKİZLER
Sevgili İkizler, uzun vadeli kariyer planları oluşturmak ve kazanç yöntemlerinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Daha çok çalışma ve değer yaratma yönünüz aktif olacak.
YENGEÇ
Sevgili Yengeç, beden sağlığınız ve dış görünümünüz ile ilgilenmek isteyeceksiniz.
ASLAN
Sevgili Aslan, bugün yine melankolik bir ruh halinde olabilir, evden çıkmak istemeyebilirsiniz.
BAŞAK
Sevgili Başak, arkadaşlarınızla ortak iş geliştirebilir veya onlardan maddi veya manevi destek alabilirsiniz.
TERAZİ
Sevgili Terazi, iş ve kariyer odaklı bir gün sizi bekliyor özellikle aile işi ile ilgilenen teraziler bazı isteklerini gerçekleştirme şansı bulacaklar.
AKREP
Sevgili Akrep, uzak ilişkiler için kavuşma vakti. Seyahat planları, organizasyonlar, hukuksal konular, gündeminizde olabilir.
YAY
Sevgili Yay, bugün giderler, ev içi harcamalar, çocukların sağlığı ve sağlık harcamaları ile ilgili konular gündeminizde olacaktır. Doktorlar veya bankacılar ile görüşmeniz gerekebilir.
OĞLAK
Sevgili Oğlak, partnerinizin ruh sağlığı ve duygusal gereksinimleri ile ilgilenebilirsiniz. Duygusal paylaşımların, iletişimin yoğun olacağı bir gün.
KOVA
Sevgili Kova, sağlığınız ve diyetinizle ilgili yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Çalışma ortamınızdaki kadınlardan destek göreceğiniz bir gün olacak.
BALIK
Sevgili Balık, bugün yaratıcı kimliğiniz yine ön planda olacak. Çocuklarınız ile ilgilenecek, onların duygusal ihtiyaçlarına yöneleceksiniz. Aşk hayatınızda sizi sahiplenen partnerinizle duygusal paylaşımlarda bulunabilirsiniz.Kaynak