Günlük burç yorumları (18 Şubat 2024)

tarafından
10
Günlük burç yorumları (18 Şubat 2024)Günlük burç yorumları (18 Şubat 2024)

Astrolog Gülnihal Öztürk’ten 19 Şubat 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları… (gulnihalozturk@vegaastroloji.com)

Bugün Güneş Balık burcuna geçiyor, artık daha duygusal ve romantiğiz. Her şeyi olduğu gibi kabule geçtiğimiz, bir süreç başlarken haftanın ilk günü Ay’ın da yengeç burcunda olması duygusal tepkimelerin çok fazla olacağını gösteriyor.
Duygularımızı, hissiyatımızı iyileştirebilmek adına hareket edeceğiz.
Sevgili Koç, bugün eviniz ve ailenizle vakit geçireceksiniz. Annenizin şefkatine veya size şefkat insanlara çekilebilirsiniz. Eviniz, yuvanızla ilgili konularda daha hassas davranabilirsiniz.
Sevgili Boğa, bugün yakın çevrenizdeki insanlar ile duygularınızı paylaşmak, onlarla bir araya gelmek isteyebilirsiniz.
Kısa seyahatler yapabilir, arkadaşlarınızdan ve sosyal çevrenizden destek alabilirsiniz. Ticari konular, sözleşmeler, anlaşmalar gündeminizde olacak.
Sevgili İkizler, bugün kendi değerinizin ne olduğunu farketmenizi sağlayacak olaylar yaşayabilirsiniz.
Özellikle çalışma hayatınızla ilgili ürettiğiniz değerlerin karşılığını almak, finansal küçük gelirler elde etmek gibi fırsatlar yakalayabilirsiniz.
Sevgili Yengeç, bugün kendinizle ilgilenmek isteyecek eğitim, seyahat gibi konularla alakadar olacaksınız. Kendi öz bakımınız, diyet programları ile ilgili araştırma yapabilirsiniz.
Sevgili Aslan, bugün biraz duygusal hissedebilirsiniz. Daha çok sezgileriniz ile hareket edecek ve kendinizi diğer insanlardan soyutlamak isteyebilirsiniz.
Sevgili Başak, bugün sosyal çevrenizdeki insanlar ile bir araya gelebilir, arkadaşlarınızdan işinizle ilgili yardım alabilir, ortak çalışmalar yapabilirsiniz.
Sevgili Terazi, bugün çalışma hayatınız, ve kariyerinizle ilgili yöneticilerinizden veya çalışma arkadaşlarınızdan geri bildirim alabilirsiniz.
Kendinizi duygusal yönden güçlü hissedecek ve çalışma konusuna odaklanacaksınız.
Sevgili Akrep, bugün eğitimler, seyahatler konusunda partnerinizle ortak planlar oluşturabilirsiniz.
İş yerinizle ilgili yapmanız gereken organizasyonları tamamlamak adına hareket edebilrisiniz.
Sevgili Yay, bugün ortaklıklar ve aile içindeki ortak gelirler konusunda kazançlarınız artabilir.
Sevgili Oğlak, ortaklıklar ve partnerinizle olan ilişkilerinizde daha samimi diyaloglar geliştirebilirsiniz. Fikirlerin birliktelikleri beslediği ve büyüttüğü bir gün olacak.
Sevgili Kova, çalışma ortamınızla ilgili düzenlemeler yapabilir. Beraber çalıştığınız insanlar ile gelirlerinizi arttırabilecek yeni kararlar alabilirsiniz. Bugün ev yemekleri, aile sıcaklığı arayabilirsiniz.
Sevgili Balık, bugün çocuksu, duygusal yönünüz daha aktif olacak. Yaratıcı kimliğiniz ön planda, etrafınızdaki çocuklarla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Veya partneriniz sizi duygusal açıdan iyi hissettirebilir.Kaynak