Günlük burç yorumları (18 Şubat 2024)

tarafından
13
Günlük burç yorumları (18 Şubat 2024)Günlük burç yorumları (18 Şubat 2024)

Astrolog Gülnihal Öztürk’ten 18 Şubat 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları… (gulnihalozturk@vegaastroloji.com)

Bugün Ay ikizler burcundaki seyahatine devam ediyor, iletişim odaklı halimiz bugünde devam ediyor. Dün yaşanan gerilimli diyalogları toparlayabilmek adına Ay ile Merkür arasında olumlu bir açı oluşacak, iletişim sorunlarını çözebilmek adına daha olumlu bir gün.
KOÇ
Sevgili Koç, bugün kısa yolculuklar yapabilir, yakın çevrenizle olan iletişiminiz yoğunlaşabilir. Taşınma, yer değişimleri ile ilgili konular gündeminizde olacak.
BOĞA
Sevgili Boğa, bugün mali konularda düzenlemeler yapıp, ticari ilişkiler konusunda bağlantılarınızı güçlendirebilirsiniz. Elektronik aletler ile ilgili harcamalar yapabilir, iletişim konusunda yatırım yapacağınız araçlara bakabilirsiniz.
İKİZLER
Sevgili İkizler, bugün geleceğe yönelik planlarınızı gözden geçirebilir, seyahat planları, yurt dışı ile ilgili bağlantılar, eğitimler konusunda yeni planlamalar yapabilrsiniz.
YENGEÇ
Sevgili Yengeç, bugün içsel dengenizi arayacaksınız. Hayatınızda yolunda gitmeyen şeyler ile ilgili kadınlardan destek alabilir, ruhunuzu iyileştirmenin yollarını arayabilirsiniz.
ASLAN
Sevgili Aslan, bugün sosyal çevreniz arkadaşlarınızla vakit geçirecek, eş ve ortaklıklar ile ilgili konularda yaşanan gerilimleri toparlamak ve yapıcı olmak adına arkadaşlarınızdan destek alacaksınız. Partneriniz üzerinizde baskı kurmaya çalışabilir bu durum ilişkinizde değersizlik hissine neden olabilir.
BAŞAK
Sevgili Başak, bugün sağlık ve günlük rutinlerinizle ilgili konularla ilgilenecek, yarım kalan işlerinizi tamamlayacaksınız.  Odaklanmak ve elinizi oyalayan birçok işi bitirebilirsiniz.
TERAZİ
Sevgili Terazi, bugün seyahat etmek, eğitim almak yeni birşeyler öğrenip hayata bakış açınızı değiştirecek eğitim gruplarında bulunabilir veya size gelen bir haber neticesinde haftanın sorumlulukları ve yapılması gerekenlere odaklanacaksınız.
AKREP
Sevgili Akrep, bugün aile içinde yaşanan gerilimleri çözümlemek adına hareket edebilirsiniz. Beklenmedik harcamalar, para kaybı yaşanabilir. Ailenizdeki kadın figürler ile ilgili iletişim sorunları bugün çözülecektir.
YAY
Sevgili Yay, bugün partneriniz veya iş ortağınızla ilgili yaşadığınız yanlış anlaşılmaların çözülmesi konusunda iletişim yönünüz aktif olacak.  Yakın çevreniz ve kardeşlerinizin desteği ve varlığı ile kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz.
OĞLAK
Sevgili Oğlak, bugün günlük rutinlerinizle ilgili daha sakin bir planlama yapabilir ve iş arkadaşlarınız, iş ortamınız ile ilgili yaşanan karmaşayı çözümleyebilirsiniz. Sağlığınız ve genel ruh haliniz daha iyimser olacak. Kısıtlandığınızı ve engellendiğinizi düşündüğünüz olaylardan uzaklaşacaksınız.
KOVA
Sevgili Kova, bugün iletişim konusunda kendinizi daha iyi ifade edebilir, yaratıcı yönlerinize odaklanabilirsiniz. Ön plana çıkmak ve insanların sizinle ilgilenmesi duygusal açıdan sizi iyi hissettirebilir. Çocuklar ve aşk hayatınızla ilgili yaşanan duygu yoğunluklu krizler yerini çözüme bırakacak.
BALIK
Sevgili Balık, bugün aile içinde yaşana iletişim sorunlarını çözümleyecek ve kendi duygu ve düşüncelerinizi daha rahat ifade edeceksiniz. Evinizle ilgili bazı düzen değişiklikleri yapabilir, anneniz veya aile içindeki dişi figürler ile daha fazla vakit geçirebilirsiniz.Kaynak