Günlük burç yorumları (18 Ocak 2024)

tarafından
10
Günlük burç yorumları (18 Ocak 2024)Günlük burç yorumları (18 Ocak 2024)

Astrolog Gülnihal Öztürk’ten 18 Ocak 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları… (gulnihalozturk@vegaastroloji.com)

Bugün işlerimizi bitirebilmek için harika bir gün, yeniayın etkisiyle hayatımızda başlayan konular filizlenmeye başlıyor. Venüs Neptün ile dik açı yapmaya hazırlanırken sevgi ve mali konularda can sıkıcı olaylar yaşanabilir. Kayıplara karşı dikkatli olunmalı. Duygusal açıdan gergin bir gün,sabah saatlerinde özellikle Ay-Plüto karesi gerçekleşirken yıkıcı duygusal tepkimelere sebep verebilir. Sakin kalmaya özen gösterin.
KOÇ
Sevgili Koç, sabah saatlerinde kavgacı yönünüz daha aktif olabilir, duygusal tepkilerinize dikkat edin. Öğle saatlerine doğru maddi konularda sizi sevindirecek gelişmeler olacak. Işinizle ilgili kuracağınız bağlantılar sizi destekliyor.
BOĞA
Sevgili Boğa, sabah saatlerinde kendinizle kavga halinde olabilirsiniz. Yaşadığınız haksızlıklara vereceğiniz tepkiler sabah saatlerinde daha sert olacaktır. Öğle saatlerinde kendinizi daha rahat hissetmeye başlayacak ve hayatınızla ilgili odaklanmak istediğiniz hayallerinize odaklanacaksınız. Bugün güzel fırsatlara açık bir gün.
İKİZLER
Sevgili İkizler, sabahın ilk saatlerinde arkadaşlarınızla duygusal gerilimler yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinden itibaren sizi koruyan ilahi mekanizmanın ve hayatınızda gelişen yeni şanslı durumların farkına varacaksınız. Ifade konusunda sizi destekleyen bir gün olacak. Ortaklıklar konusunda maddi kayıplar yaşanabilir. Partnerinizle eğlenecek ve geleceğe yönelik ortak hayallerinize odaklanacaksınız.
YENGEÇ
Sevgili Yengeç, sabah saatlerinde patronunuzla bir gerilim yaşayabilirsiniz. Ancak nihayet elinizdeki projeleri bitiriyorsunuz.  Gün ortalarından itibaren arkadaşlar ve sosyal çevrenizden güzel haberler alacaksınız. Hayat artık keyifli hale geliyor.
ASLAN
Sevgili Aslan, sabah saatlerinde eğtimler, hukuksal konularda bazı sorunlar meydana gelebilir. Uzak seyahatler konusunda hazırlıklarınızın tam olduğundan emin olun. Öğle saatleri itibariyle işiniz ve kariyerinizle ilgili güzel haberler alacak ve yerinizi sağlamlaştıracaksınız.
BAŞAK
Sevgili Başak, sabah saatlerinde maddi kayıplara dikkat, öğle saatileri itibariyle seyahatler, eğitimler, hukuksal konularla ilgili olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Üretkenliğiniz artıyor. Karşınıza çıkan fırsatlara odaklanın.
TERAZİ
Sevgili Terazi, sabah saatleri ilişkiler konusuda krizler yaşayabilir. Ancak bugün maddi konularla ilgili oldukça şanslı etkilere sahipsiniz. Yatırımlarınızla ilgili ciddi kazançlar sağlayacaksınız.
AKREP
Sevgili Akrep, sabah yakın çalıştığınız insanlar ile çatışmalar yaşanabilir ancak öğleden sonra partneriniz ve ortaklarınızdan destek alacaksınız. Bugün tanıdığınız insanlar size güzel deneyimler kazandıracak.
YAY
Sevgili Yay, sabah saatlerinde aşk hayatınızla ilgili duygusal patlamalar yaşanabilir. Gün ortasında çalıştığınız insanlardan destek görecek ve yeni plan program oluşturacaksınız.
OĞLAK
Sevgili Oğlak, aile içi krizlerin en üst seviyeye taşındığı sonrasında sakinliğe doğru geçtiğiniz bir gün olacak. Çocuklar ve aşk hayatınızla ilgili sizi mutlu edecek gelişmeler yaşanacaktır. Yatırımlar konusunda oldukça şanslısınız.
KOVA
Sevgili Kova, aile içinde güvende ve huzurlu hissedeceğiniz bir gün keyfini çıkarın. Bazı kovalar ev dekorasyon konuları ile ilgilenebilir.
BALIK
Sevgili Balık,  yakın çevreniz, komşularınız, kardeşlerinizle ilgili sizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz.  Seyahatler ve yeni anlaşmalar konusunda sizi destekleyen etkiler var, bugün keyifli olacaksınız değerlendirin.Kaynak