Günlük burç yorumları (17 Şubat 2024)

tarafından
15
Günlük burç yorumları (17 Şubat 2024)Günlük burç yorumları (17 Şubat 2024)

Astrolog Gülnihal Öztürk’ten 17 Şubat 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları… (gulnihalozturk@vegaastroloji.com)

Bugün Ay İkizler burcunda olacak, konuşmak, iletişim kurmak ve zihinsel aktivitelere katılmak, yakın çevremizdeki insanlar ile fikir alışverişi yapmak isteteceğiz. Entelektüel  gezi programları, bilgiye odaklı bir gün bizzleri bekliyor. Venüs’ün Plüto ile kavuşum halinde olduğu bugün yine sevgi ve değer konularında derinlemesine bağ kurma ihtiyacı hissedebiliriz. Merkür’ün Uranüs ile dik açısı kendini çok net hissettirecektir. Bugün kazalara karşı, iletişim sorunlarına karşı yine de dikkatli olmalısınız. Bizi kısıtladığını düşündüğümüz fikir ve yorumlara karşı daha büyük tepkiler gösterebiliriz. Ticari konularda verimsizlik olabilir, alışveriş konusunda acele ederken gözden kaçırabileceğimiz detaylar olabilir. Ay’ın Satürn ile oluşturacağı gerilimli açı, duygu ve mantık arasında seçim yapmamız gereken olaylar karşısında kalabileceğimizi gösteriyor. Sorumluluklar ve isteklerimiz arasında gerilim yaşayabiliriz. Bugün iletişim odaklı olsak bile, bu odağımız bizi gerilimli diyaloglar içinde bırakabilir ağzımızdan çıkan sözlere dikkat etmeliyiz.
KOÇ
Sevgili Koç, bugün yakın çevrenizdeki otorite figürleri ile gerilimli diyaloglar içinde kalabilirsiniz. Arkadaşlarınız, yakın çevreniz ile yapacağınız ticari ilişkiler konusunda beklenmedik durumlar oluşabilir. Hiç beklemediğiniz ve sizi duygusal açıdan baskı altına alacak haberler alabilirsiniz.
BOĞA
Sevgili Boğa, bugün kaderinizi değiştirecek yol ayrımları ile karşılaşabilirsiniz. Hayatınızda hızlı karar almanız gereken durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. İş yaşamınızda mali kayıplara neden olacak gelişmeler yaşanabilir.
İKİZLER
Sevgili İkizler,  bugün kendinizi ifade etmeye çalışırken kısıtlanıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Etrafınızdaki insanların sözünüzü kesmeleri sizi daha fazla sinirlendirebilir. Fikirleriniz, inançlarınız, değer verdiğiniz doğruların değişebileceğini gözlemleyeceksiniz.aslında hayatınızda gerçekleşen yenililikleri, başlangıçları başkalarıyla paylaşmak ve duygusal açıdan destek almak isterken farklı bakış açıları ve motivasyonunuzu bozan insanların varlığı sizi agresifleştirebilir. Her ne olursa olsun sakin kalın.
YENGEÇ
Sevgili Yengeç, bugün iç dünyanızda bir yolculuk halinde olacaksınız. Hissiyatınız, düşünceleriniz değişiyor. Üzerinizde baskı kurmaya çalışan insanlardan uzaklaşıp, biraz kafa dinlemek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilgili sizi şaşkınlığa uğratacak haberler alabilirsiniz.
ASLAN
Sevgili Aslan, bugün ortaklıklar ile yapılan işler konusunda ters giden durumlar oluşabilir. Evlilik hayatınızla ilgili iletişimsel sorunlar, değer duygunuz ile ilgili dönüşümler yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile yanlış anlaşılmalar sebep olacak diyaloglar içinde kalabilirsiniz.
BAŞAK
Sevgili Başak, bugün günlük bakım rutinleriniz, sağlığınızla ilgili konularla ilgilenecek ve yarım kalan işlerinizi tamamlayacaksınız. Eşiniz ile ortak sorumluluklarınız neticesinde duygusal gerilimler yaşayabilirsiniz.
TERAZİ
Sevgili Terazi, bugün sizi kısıtlayan insanlardan uzaklaşmak, özgürleşmek isteyebilirsiniz. Ancak bugün dikkatsizlik nedeniyle ufak kazalar yaşayabilirsiniz. Çocuğu olanlar teraziler onlardan şaşırtıcı haberler alabilir. Aşk hayatınızla ilgili yanlış anlaşılmalara dikkat etmelisiniz.
AKREP
Sevgili Akrep, bugün mantıksal çıkarımlar ile hareket edeceksiniz ancak hissiyatınız mantığınız ile aynı doğrulta olmadığından karar vermeniz gereken durumlarda gerilim hissedebilirsiniz. Ortaklıklar ve evlilik konusunda yaşanacak gelişmeler ve değişimler sizi şaşırtabilir. Krizli bir günün içinde kendinize fırsat çıkarabilecek etkiler arayacaksınız, böyle bir durumda açık iletişim kurmak faydalı olacaktır.
YAY
Sevgili Yay, bugün ortaklıklar ve eş konuları gündeminizde olacak. Hayatınızda size destek olmasını istediğiniz insanların sizi kısıtlamaya çalışması gerilim yaratabilir. Kısa yolculuklar sırasında kazalara karşı dikkat etmelisiniz. Üst solunum yolu rahatsızlıkları gününüzü etkisi altına alabilir.
OĞLAK
Sevgili Oğlak, bugün çalışma hayatınızla ilgili yeni düzenlemeler, yeni kontaklar bulabilirsiniz. Çalışma hayatınıza katkı sağlayacak yeni insanların işinize olan katkısı beklentinizden düşük olabilir.  Yeni çözüm arayışlarınız üretkenlik konusunda en üst potansiyelinizi ortaya koymanıza yardımcı olabilir. Çocuklar ve aşk hayatınızla ilgili iletişimsel gerilimler yaşanabilir. Yatırımlar konusunda dikkatli olmalısınız.
KOVA
Sevgili Kova, bugün aşk hayatınızda derin bağlar kurmak isterken, sizi kısıtlayan farklı çevre koşulları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Sorumluluklarınız duygularınızı yaşamanıza engel gibi görünebilir. Mantıklı olmaya çalışırken, yakın çevreniz ve aileniz ile tartışmalar, fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili beklenmedik ani gelişmeler olabilir. Bu gelişmeler sınırlarınızı zorlayabilir.
BALIK
Sevgili Balık, bugün aile ve ev yaşantınızla ilgili bazı düzen değişiklikleri yapmanız gerekebilir. Aile içinde yanlış anlaşılmalara sebep verecek olaylar meydana gelebilir. Özellikle kardeşler ve yakın akrabalar ile ilgili beklenmedik haberler, ani değişimler yaşanabilir.Kaynak