Günlük burç yorumları (17 Ocak 2024)

tarafından
8
Günlük burç yorumları (17 Ocak 2024)Günlük burç yorumları (17 Ocak 2024)

Astrolog Gülnihal Öztürk’ten 17 Ocak 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları… (gulnihalozturk@vegaastroloji.com)

Bugün herkes kendini yaralı bir at gibi saldırgan ve huysuz hissedebilir. Acıların dinmesi, şifalanması adına sevginin iyileştirici gücünü farketmek herkese iyi gelecektir. Hastalık ve salgınlara karşı dikkatli olun.
KOÇ
Sevgili Koç, bugün duygusal kırgınlıkların yoğun hissedileceği, kendinizi şifalandırmaya çalışacağınız bir gün. Fiziksel olarak gücünüzü kaybettiğinizi hissedebilirsiniz. Ancak herşeye rağmen hareketli ve iş konusunda destekleniyorsunuz.
BOĞA
Sevgili Boğa, içsel bir hesaplaşma yaşayacak ve size zarar veren insanlardan uzaklaşmak isteyeceksiniz. Kalp kırıklıklarını tamir etmek için yarını bekleyin.
İKİZLER
Sevgili İkizler, sosyal çevrenizde can sıkıcı olaylar yaşanabilir ancak merak etmeyin yarın herşey unutulur ve iyileşir.
YENGEÇ
Sevgili Yengeç, kariyer yaşantınızla ilgili ortaklıklar konusunda yaşanan problemleri aşabilmeniz için beraber çalıştığınız insanların desteğini alabilirsiniz. Bugün iş konusunda sizi destekleyen etkiler var hadi işleri yoluna koyma vakti.
ASLAN
Sevgili Aslan, eğitimler, seyahatler, hukuksal konularda bazı can sıkıcı olaylar yaşayabilirsiniz. Ancak sizi ileriye taşıayacak fırsatları kaçırmayın.
BAŞAK
Sevgili Başak, gelir-gider dengeleriyle daha yoğun ilgilenecek, hastalıklar konusunda şifa bulacaksınız.
TERAZİ
Sevgili Terazi, partnerinizle yeni planlar oluşturabilir, ilişkinizin yara aldığı alanları şifalandırabilirsiniz. Aile içi gerilim ve krizler etkisini sürdürecek.
AKREP
Sevgili Akrep, sağlığınızla ilgili konu sizi zorlayabilir. Çalışma ortamınızda fikir ayrılıkları, çatışmalar yaşanabilir. Trafikte dikkat etmelisiniz. Mali konular düzene girmeye başlıyor.
YAY
Sevgili Yay, aşk hayatınızda ayrılık konuları gündeme gelse bile venüsün etkisiyle toparlama gücünüz yüksek, çocuğu olan yayların sağlık konularına bugün de dikkat etmeleri önemli. Ancak yine de çocuklar ve aşk konusunda güzel gelişmelerin yaşanacağı bir gün.
OĞLAK
Sevgili Oğlak, aile içinde yaşanan gerilim bugün dozunu arttırabilir ancak günün ilerleyen sakin kalmalısınız, çatışmalar, ayrışmalar ev içi huzursuzluklar yoğun ancak sevginin gücüne ve varlığına inanın sizi toparlayacak etki sevgi.
KOVA
Sevgili Kova, zihniniz karışık, ne yapacağınız konusunda kararsızlıklar yaşarken karamsarlığa kapılıyorsunuz. Etrafınızdaki insanlar ile duygularınızı paylaşacak bazı tatsızlıkların toparlanması adına adım atacaksınız.
BALIK
Sevgili Balık, maddi konular canınızı sıkabilir günün sonunda yeni iş fırsatları ile ilgili gelişmeler yaşayacaksınız, kazançlar ve iş hayatınızla ilgili karamsarlığa kapılmadan sosyal çevrenizin gücü ile toparlanabilirsiniz. Şimdi harekete geçme vakti.Kaynak