Günlük burç yorumları (14 Ocak 2024)

tarafından
8
Günlük burç yorumları (14 Ocak 2024)Günlük burç yorumları (14 Ocak 2024)

Astrolog Gülnihal Öztürk’ten 16 Ocak 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları… (gulnihalozturk@vegaastroloji.com)

Bugün sabah 06:30 ile 07:49 saatleri arasında ay boşlukta olacak, güne başkarken enerjimizin tükendiğini artık hissizleştiğimizi düşünebiliriz. Ay’ın sabah saatlerinde Merkür ile gerçekleşecek dik açısı ticari anlaşmalarda acelecilik sebebiyle sorunlar oluşabileceğini gösteriyor. Sabah sakin kalıp yetiştirmeniz gereken işler ile ilgili zihninizi toparlamalısınız. Kendi kendinize kavga etmeyi bırakın. Ulaşım ve iletişim konularında zorluklar yaşanabilir. Sabah saatlerinde trafikte olacaksanız kimseyle tartışmamaya özen gösterin. Ihmaller sonucunda yaşanacak kazalar günü diyebilirim, tedbirsiz harekete geçmeyin.
KOÇ
Sevgili Koç, bugün işiniz çok, yetiştirmeye çalışırken sizi oyalayacak küçük kazalar yaşanabilir. Duygularınızı ifade ederken net olacaksınız ancak etrafınızdaki insanlar ile çatışma yaşatabilir. Baş ağrıları yoğun olabilir.
BOĞA
 Sevgili Boğa, iç dünyanız karışık, duygularınızı tam tartamadığınız, zihniniz ile duygularınız arasında gidip geldiğiniz deneyimler sizi bekliyor. Unutkanlık, dalgınlık etkisi yüksek yapacağınız işler ile ilgili dikkatinizi toplamaya çalışın.
İKİZLER
Sevgili İkizler, sosyalleşecek, insanlar ile daha fazla etkileşimde bulunacaksınız. Sabah saatlerinde söylemlerinize dikkat etmelisiniz gerilimler yaşanabilir.
YENGEÇ
 Sevgili Yengeç, kariyer hayatınızla ilgili meseleler gündeminizde, ortaklarınızla ilgili fikirsel ayrılıklar yaşanabilir. Alınacak kararlar ile ilgili ilerleme sağlayamayabilirsiniz. Yarını bekleyin.
ASLAN
Sevgili Aslan, bugün eğitimler, seyahatler, hukuksal konular ile daha fazla ilgileneceksiniz. İş ortamınızda yaşanan haksızlıklara karşı kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Üzülmeyin bu durum uzun sürmeyecek.
BAŞAK
 Sevgili Başak, bugün sezgileriniz sizi yanıltabilir, mantıklı düşünemeyebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili dikkatli olmalısınız ateşli rahatsızlıklar yaşanabilir.
TERAZİ
 Sevgili Terazi, eşiniz, ortağınızla fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Evinizdeki teknolojik aletler ile ilgili sorunlar meydana gelebilir. Aile içinde gerilimli tartışmalar yaşanabilir.
AKREP
Sevgili Akrep, bugün sağlığa dikkat, üst solunum rahatsızlıkları, ateşlenmeler, alerjik durumlar yaşanabilir. Beklenmedik kazalar yaşanabilir.
YAY
Sevgili Yay, çocuğunuz veya aşk hayatınızda sizi zorlayan durumlar meydana gelebilir.  Yatırımlar konusunda acele karar vermemeniz bir gün. Insanlar sizi duygusal açıdan sizi incitecek yaklaşımlar sergileyebilir.
OĞLAK
Sevgili Oğlak, aile içinde iletişim gerginliği yaşanabilir, ev içinde ateşle ilgili tehlikelere dikkat edin. Aile içindeki bireylerin sağlık durumları gündeminizde olacak.
KOVA
Sevgili Kova, bugün yolculuklara dikkat, yolda kalabilir veya kaza yapabilirsiniz. Iletişim konusunda fevriliklere dikkat özellikle trafikte sakin kalmanızda fayda var.
BALIK
Sevgili Balık, bugün para yönetimi, kazanlar ile ilgili eni kararlar alacaksınız. Harekete geçmek için öğleden sonra hatta yarını bekleyebilirsiniz.Kaynak