Günlük burç yorumları (13 Şubat 2024)

tarafından
10
Günlük burç yorumları (13 Şubat 2024)Günlük burç yorumları (13 Şubat 2024)

Astrolog Gülnihal Öztürk’ten 13
Şubat 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları… (gulnihalozturk@vegaastroloji.com)

Bugün acele etmemiz gereken gündemlerimiz olabilir. Sabah saatlerinde Mars Kova burcuna geçiyor, bu kavuşum patlamalara, elektrik sorunlarına, yıldırımlara sebep olabilir.  Bütün gün Ay koç burcunda olacak, girişimci ruhumuz aktif, ancak gökyüzünde gerilimli bir etki var trafikte, kapalı ve ıssız yerlerde dikkatli olmak gerek. Saldırılara açık bir gün, kendinize dikkat edin.
KOÇ
Sevgili Koç, arkadaşlarınızdan güç alacağınız bir gün olacak, sosyal çevrenizdeki insanlarla beraber olacak, duygularımızı, isteklerimizi onlarla paylaşacaksınız.
BOĞA
Sevgili Boğa, bugün iş ve kariyer hayatınızda gerilimler yaşayabilirsiniz. Bazen sinirlerinize hakim olmakta güçlük çekebilirsiniz. Sizin etkinizin olmadığı ancak olayların içine çekildiğiniz duyumlar oluşabilir, sakinliğinizi korumanızda fayda var.
İKİZLER
Sevgili İkizler; arkadaşlar, sosyal çevre ile ilgili fikir tartışmaları, gerilimli konuşmalar içinde kalabilirsiniz. Yurt dışı gezi programları ile ilgilenebilirsiniz.
YENGEÇ
Sevgili Yengeç; iş ve kariyer konuları, yönetimsel gerilimler, finansal kriz ve çözümler ile ilgileneceksiniz.
ASLAN
Sevgili Aslan, bugün hayatınıza girecek olan insanlar ile uzun bir süre bir arada olacaksınız. Ancak bu bazen gerilimli bir birliktelik olabilir. Hayatınızı dönüştürecek etkiler var, diğer insanların düşünceleri, fikirleri, inançları sizi etkileyecek.
BAŞAK
Sevgili Başak, iş ve çalışma arkadaşlarınızla ilgili büyük değişiklikler meydana gelebilir. İş yerinizde kullandığınız araç ve gereçleri değiştirmenin vakti gelmiş olabilir.
TERAZİ
Sevgili Terazi, ortaklıklar ve partnerinizle ilgili konular ile ilgileneceksiniz. Bekar olan Teraziler için aşk hayatı hareketli geçebilir.  Çocukların sağlığı ve eş sağlığı konusunda ateşli hastalıklar meydana gelebilir.
AKREP
Sevgili Akrep, bugün aile içinde önemli bir sağlık sorunu ile ilgilenmeniz gerekebilir. Kendi sağlığınıza da önem göstermeniz gereken bir gün. Yaşam alanlarınız değişiyor, evinizin içinde büyük değişimler meydana gelecek.
YAY
Sevgili Yay, çocuklar ve aşk hayatınızla ilgili ertelediğiniz meseleler gündeme gelebilir. Iletişim konusunda yoğunluk ve gerilim yaşanabilir. Hayatınızdaki eril figürler ile tartışma halinde olabilirsiniz.
OĞLAK
Sevgili Oğlak, bugün aile içinde mali konular tartışılabilir. Ev içinde yapılacak tadilat, elektronik alet tamiri gibi konular ile ilgilenebilirsiniz. Yaşam alanlarınız ile ilgili büyük değişimler yaşayacaksınız.
KOVA
Sevgili Kova, bugün kend fikir ve düşüncelerinizle ilgili yakın çevrenizdeki insanlar ile tartışabilirsiniz. Kardeşler ve yakın çevrenizde sizden yaşca genç olan insanlar ile yoğun iletişim halinde olabilirsiniz.
BALIK
Sevgili Balık, bugün finansal konular canınızı sıkabilir. Daha iç dünyanıza dönecek ve yaşadığınız sorunlar için çıkış noktası bulmaya çalışacaksınız.Kaynak