Günlük burç yorumları (13 Ocak 2024)

tarafından
11
Günlük burç yorumları (13 Ocak 2024)Günlük burç yorumları (13 Ocak 2024)

Astrolog Gülnihal Öztürk’ten 13 Ocak 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları… (gulnihalozturk@vegaastroloji.com)

Bugün gökyüzünde ay uranüs dik açısı gerçekleşecek. İstediğimiz yenilikler için hem kendimiz hem de etrafımızı sarsacak değişimlere yönelebiliriz. Duygusal değişken ruh hallerinde olabiliriz ancak değişen koşulların bizi hedefimizden alıkoymaması gerekiyor. Kusursuzluğu unutun ışık çatlaklardan içeri girer.
KOÇ
Sevgili Koç, bugün arkadaşlarınız ile daha fazla vakit geçirecek sosyal çevreniz ile daha ilgili olacaksınız toplum içinde fikir ayrılıklarını tartışmaktan kaçının.
BOĞA
Sevgili Boğa, işiniz ile ilgili yaşadığınız bir olay güvensiz hissetmenize sebep olabilir.olayların gerçek yüzünün görünmesi için 1-2 gün beklemede kalın.
İKİZLER
Sevgili İkizler, bugün bazı konularda hayal kırıkları yaşayabilirsiniz, özgürleşme isteğiniz yüksek. Ticari konularda uzun vadeli anlaşmalarda dikkatli olun.
YENGEÇ
Sevgili Yengeç, beklenmedik harcamalar yapabilirsiniz. Hem eş hem de ortaklar konusundaki gelirler daha fazla ilgileneceksiniz.
ASLAN
Sevgili Aslan, partneriniz ile duygusal çatışmalar olabilir. Hayatınızda yapacağınız değişiklikler için fevri olmayın.
BAŞAK
Sevgili Başak, çalışma hayatınızda adaletsiz davranışlar ile karşılaşma ihtimaliniz yüksek. Günlük rutinleriniz ile daha fazla ilgilenecek değişen konulara daha fazla adapte olmaya çalışacaksınız.
TERAZİ
Sevgili Terazi, aşk hayatınızda duygusal çatışmalar yaşanabilir, yapacağınız harcamalara dikkat edin.
AKREP
Sevgili Akrep,eşiniz ve aileniz ile ilgili konularda gerilimler yaşanabilir dengeyi sağlamaya çalışırken daha büyük problemler çıkabilir, sakin kalmanızda fayda var.
YAY
Sevgili Yay, yakın çevreniz, komşular ve akrabalarınız ile gerilimler yaşanabilir. Beklenmedik haberler alabilirsiniz.
OĞLAK
Sevgili Oğlak, hayatınız ile ilgili yapacağınız değişimler ile daha fazla ilgilenecek ve kazancınızı arttırabileceğiniz bir gün. Ani değişikliklerden kaçının.
KOVA
Sevgili Kova, bugün duygularınızı ifade ederken soru yaşayabilir, uyumsuz olarak algılanabilirsiniz. Kendinizi ifade ederken sakin kalın.
BALIK
Sevgili Balık, bir süredir içinizde yaşadığınız duygular için çözülme yaşayabilirsiniz, bu durum duygusal ve iletişimsel  olarak gerginliğe sebep olabilir.Kaynak