Günlük burç yorumları (12 Ocak 2024)

tarafından
11
Günlük burç yorumları (12 Ocak 2024)Günlük burç yorumları (12 Ocak 2024)

Astrolog Gülnihal Öztürk’ten 12 Ocak 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları… (gulnihalozturk@vegaastroloji.com)

Çok güzel bir yeni ay sonrasında sabah saatlerinde sabah 5:30 ile 6:00 aralığında ay boşlukta olacak bu saatler arasında yeni bir şeyler yapmak sonuçsuz kalabilir. Ay kova burcunda ilerlerken daha açık fikirli, geleceğe yönelik bağımsız hareket isteyeceğiniz bir gün sizi bekliyor.
KOÇ
Sevgili Koç, bugün arkadaşlarınızdan fikir almak isteyebilir sosyalleşebilirsiniz. Geleceğe yönelik umutlarınızı arkadaşlarınız ile paylaşmak isteyebilirsiniz.
BOĞA
Sevgili Boğa, kariyeriniz ile ilgili yeni planlamalar yapabilir yurtdışı bağlantılarınızı geliştirebilirsiniz.
İKİZLER
Sevgili İkizler, eğitimler seyahatler konusunda yeni gelişmelerin yaşanacağı özgürleşme isteğinizin arttığı bir gün.
YENGEÇ
Sevgili Yengeç, ortak gelirlerin yönetimi ile ilgili konular gündeminizde olacak. Partnerinizin duygusal ve fiziksel beklentileri olabilir.
ASLAN
Sevgili Aslan, partneriniz ile gelecek hayalleri kurduğunuz ortak çalıştığınız insanlar ile küçük sürtüşmeler olabilir, motivasyonunuzu düşürmeyin kariyer hayatınız iyi yönde etkilenecek.
BAŞAK
Sevgili Başak, işinizin geleceği ile ilgili planlar yapacağınız, devlet dairelerindeki işleri çözümlemek isteyeceğiniz bir gün. Beden sağlığınız ile ilgili teknolojik gelişmeler dikkatinizi çekebilir.
TERAZİ
Sevgili Terazi, besleme, büyütme konularında hassas olacağınız bir gün. Varsa Çocuklarınız ile vakit geçirmek isteyebilirsiniz.
AKREP
Sevgili Akrep, ev ile ilgili konular gündemde. Kullandığınız bir teknolojik aletin değişimi söz konusu olabilir.
YAY
Sevgili Yay, yakın çevreniz ile daha fazla iletişim kuracağınız, kardeş-akrabalardan yardım alabileceğiniz bir gün. Çalışma hayatınız ile ilgili ufak iletişim sorunları olabilir.
OĞLAK
Sevgili Oğlak, maddi kaynaklarınız ile ilgili yeni kazançlar gündeme gelecek. Kazanç sağlamadığınız metaları elinizden çıkabilirsiniz.
KOVA
Sevgili Kova, bugün duygusal olarak yenilenmiş, kendi arzularınız daha net ifade edebileceğiniz bir gün. Aileniz ile ilgili beklentileriniz büyüyebilir, karşılanması durumunda kendinizi üzmeyin.
BALIK
Sevgili Balık, duygularınız ve zihniniz çok yoğun.içsel olarak huzur bulabilmeniz için etfanız ile iletişime geçin. Duygularınızı çatışmadan aktarmayı deneyin. Kadınlardan yardım alabilirsiniz.Kaynak