Günlük burç yorumları (11 Ocak 2024)

tarafından
10
Günlük burç yorumları (11 Ocak 2024)Günlük burç yorumları (11 Ocak 2024)

Astrolog Gülnihal Öztürk’ten 11 Ocak 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları… (gulnihalozturk@vegaastroloji.com)

Bugün oğlak burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor; oğlak burcunun yöneticisi satürn’ün bulunduğu pozisyon itibari ile pek çok kişi kadersel değişim yaşayacak. Ay düğümleri ile oluşturduğu açı nedeni ile geçmiş ve gelecek arasında seçim yaparken zorlandığımızı vurguluyor. Bu yeni ay bir kısmımızın yaralarını saracak ve hayatta yeni oluşturacağımız rotada bize güzel fırsatlar tanıyacak. Yeter ki kırılan dökülen ne varsa onarmaya niyet edelim.
KOÇ
Sevgili Koç, bugün gerçekleşecek yeni ay ile kariyer hayatınızda yeni başlangıçlar sağlam adımlar ile kazançlarınızı arttırabileceğiniz projeler geliştirebilirsiniz.
BOĞA
Sevgili Boğa, eğitimler yurtdışı gezileri hukuki konular ile ilgili beklenmedik güzel gelişmeler gerçekleşecek harekete geçmeye hazır olun.
İKİZLER
Sevgili İkizler, bugün gerçekleşecek yeni ay ile kariyeriniz ile ilgili güzel sürprizler yaşanabilir, mali konularda yeni düzenlemeler yapacak, fırsatlar ile karşılaşacaksınız.
YENGEÇ
Sevgili Yengeç, bugün ortaklarınız ile birlikte yeni bir iş başlangıcı yapabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile birlikte hareket edecek ve onlardan destek alacaksınız. Duygusal olarak anlaşılmadığınızı düşünebilirsiniz ancak partnerinizden destek göreceksiniz.
ASLAN
Sevgili Aslan, çalıştığınız ortam ve günlük rutinleriniz değişiyor, iş çıktılarınız sebebiyle takdir göreceğiniz bir gün. Sağlığınız ile ilgili güzel haberler alabilirsiniz.
BAŞAK
Sevgili Başak, yaratıcılığınız ile ön plana çıktığınız, bekar olanların hayatına yeni birilerinin olabileceği bir gün. Hayatın keyifli alanlarına daha fazla odaklanacaksınız. Spora başlamak için doğru zaman.
TERAZİ
Sevgili Terazi, ev dekorasyonu ile ilgili değişimler yapabilir yeni bir elektronik alet alabilirsiniz. Evlilik ve aile konuları ile ilgili bazı gerilimler yaşanabilir.
AKREP
Sevgili Akrep, bugün gerçekleşecek yeni ay ile çok fazla seyahat etmeye başlayacak ve hareketli bir gün geçireceksiniz, fikirleriniz için yakın çevrenizden destek alabilirsiniz.
YAY
Sevgili Yay, çalışma hayatınız ile ilgili yeni parasal gelişmeler söz konusu. Beden sağlığınız ile ilgili kendinizi daha iyi hissetmeye başlayacaksınız, fırsatları kaçırmamaya özen gösterin.
OĞLAK
Sevgili Oğlak, kişisel bakımınız ve dış görünümünüz ile ilgili imaj değişiklikleri yapmak isteyebilirsiniz. bugün gerçekleşecek yeni ay ile duygularınızı daha rahat ifade edebileceğiniz sizi destekleyen bir etki var. Aşk hayatında güzel haberler var.
KOVA
Sevgili Kova, içsel huzuru bulabileceğiniz hayatınızda yaşadığınız krileri çözümleyebilmek adına ailenizden destek alabileceğiniz bir gün. Bu yeni ay hakedişi olan kovalara güzel fırsatlar ile gelecek.
BALIK
Sevgili Balık, sosyal çevrenizde yeni tanışacağınız insanlar ortaklık kurabileceğiniz arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Kardeşler ve yakın çevre ile ilgili güzel gelişmelerin olacağı bir gün.Kaynak