Günlük burç yorumları (10 Şubat 2024)

tarafından
12
Günlük burç yorumları (10 Şubat 2024)Günlük burç yorumları (10 Şubat 2024)

Astrolog Gülnihal Öztürk’ten 10 Şubat 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları… (gulnihalozturk@vegaastroloji.com)

Bugün Kova burcunda bir yeniay gerçekleşiyor, haftalık yorumumda da bahsetmiştim. Ani ve beklenmedik olayların gündeme gelişi, değişimler, sarsıntı sonrası yeni başlangıcı ifade eden durumlar olabilir. Detaylar için haftalık yorumu okuyunuz.
Koç Burcu: Sevgili Koç, bugün gerçekleşen yeniay ile beraber yeni insanlar tanıyacak, sosyal çevreniz bir anda değişecek.
Boğa Burcu: Sevgili Boğa, iş ve kariyerinizle ilgili ani değişimler gelişebilir. Ev içinde gerilimli tartışmalara dikkat etmelisiniz.
İkizler Burcu: Sevgili İkizler, eğitim ve seyahatler ile ilgili ani yenilikler gelişebilir. İdealleri ve inandığınız şeyler ile ilgili yanılgılar yaşayabilirsiniz.
Yengeç Burcu: Sevgili Yengeç, finansal açıdan sizi zorlayan durumlar oluşabilir. Arkadaşlarınız ile fikir tartışmaları yapabilirsiniz.
Aslan Burcu: Sevgili Aslan, eşiniz ve ortaklarınızla ilgili ani duygu değişimleri yaşanabilir. Kendinizi hiç beklenmedik bir durumun içinde bulabilirsiniz. Bir günde tüm hayatınız değişebilir.
Başak Burcu: Sevgili Başak,  sağlık konuları ve çalışma hayatınızla ilgili ani değişimler gergin hissetmenize neden olabilir. Akşam saatlerinde parterinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edecek.
Terazi Burcu: Sevgili Terazi, bekar olan terazilerin hayatına aşk geliyor, ancak hayatınızda bir aşk var ise bugün tartışmalara dikat edin. Gerilimler sonucunda ayrılık kararı alınabilir.
Akrep Burcu: Sevgili Akrep, ev ve aile konusunda ani gelişmeler yaşanabilir. Işiniz ve ortaklarınızla ilgili gelişmeler sonucunda sıkışmış hissedebilirsiniz.
Yay Burcu: Sevgili Yay,  yakın çevreniz, komşularınız, kardeşlerinizin hayatıyla ilgili ani değişim haberleri alacaksınız. Yeni öğrendiğiniz bir bilgi karşısında çok şaşıracaksınız.
Oğlak Burcu: Sevgili Oğlak, mali konularda ani kazançlar ve ani kayıplar yaşanabilir. Işinizle ilgili tecrübe edindiğiniz tecrübeler size doğru yolu gösterecek.
Kova Burcu: Sevgili Kova, bugün değişen şey sizsiniz. Fikirleriniz, imajınız, eviniz değişiyor. Geleneksel olan her yapıdan uzaklaşma günü.
Balık Burcu: Sevgili Balık,  artık bilinç altınızdaki pek çok duygu ve düşüncenin siz kontrol edemeden dışa vurduğunu fark edeceksiniz. Bu süreçten sonra hayat daha kolay olmata başlayacak.Kaynak