Günlük burç yorumları (10 Ocak 2024)

tarafından
10
Günlük burç yorumları (10 Ocak 2024)Günlük burç yorumları (10 Ocak 2024)

Astrolog Gülnihal Öztürk’ten 10 Ocak 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Gece yarısından sabahın ilk saatlerine (04:30’a) kadar ay boşlukta olacak. Sabah huzursuz uyanabilir, rüyalar rahatsız edebilir ancak sabah saatlerinde enerjimizi toplayıp harekete geçersek bizi destekleyen bir gün olacak. Bugün ay mars kavuşumu gerçekleşirken jupiter’den alacağı destle somut olarak desteklenebileceğimiz bir gün. Ancak yeni bir güne başlarlarken ay fazı çok uygun değil. Bugün sadece plan program günü olacaktır.
KOÇ
Sevgili Koç, kariyeriniz ve kazançlarınız ile ilgili gelecek planları yapacağınız bir gün; çalışma arkadaşlarınız ile küçük gerilimler olabilir. Günün sonunda toparlayabilmeniz adına şansınız açık.
BOĞA
Sevgili Boğa, bugün yurtdışı seyahatler eğitimler hukuki konular ile ilgili araştırma yapabilir, hayatınız ile ilgili bir plan oluşturabilirsiniz.
İKİZLER
Sevgili İkizler, ödemeler, harcamalar sigortalar vergisel konular gündeminizde olacak. Yeni kazanç alanları geliştirebilmeniz için plan yapabilirsiniz.
YENGEÇ
Sevgili Yengeç, duygusal açıdan çatışmalı bir gün. Partneriniz ile duygusal bağ kurmakta zorlanabilir gerilim yaşayabilirsiniz.
ASLAN
Sevgili Aslan, diş ve kemik ağrıları yaşayabileceğiniz bir gün. Beraber çalıştığınız insanlar ile ilgili olumsuz durumlar olabilir.
BAŞAK
Sevgili Başak, bugün spora başlamak, hareket etmek üretken olmak için güzel bir gün. Partneriniz ile duygusal gerilimler olabilir.
TERAZİ
Sevgili Terazi, bugün aile içindeki bireyler ile daha fazla ilgilenecek ev düzeniniz ile ilgileneceksiniz.
AKREP
Sevgili Akrep, yakın çevrenizdeki insanlar ile ilgili kuşku duyabileceğiniz durumlar olabilir; bugün çok fazla yer değiştirme ihtimaliniz var, trafikte dikkatli olun.
YAY
Sevgili Yay, çalışma hayatınız ve gelirleriniz ile ilgili düzenlemeler yapacaksınız, kazançlar noktasında sonuç almada güçlük çekebilirsiniz. 1-2 beklemekte fayda var.
OĞLAK
Sevgili Oğlak, bugün olaylar karşısında soğukkanlı tavrınızı koruyacak harekete geçmeniz gereken konular ile ilgili planlar oluşturabilirsiniz. Baş ağrısı çekebilirsiniz. Zihniniz çok dolu. Stresi azaltın.
KOVA
Sevgili Kova, bugün hiç beklemediğiniz insanlardan düşmanlık görebilirsiniz. Kullandığınız araçlar ile ilgili arızalar oluşabilir.
BALIK
Sevgili Balık,  bugün arkadaş ve sosyal çevreniz ile gerilimli tartışmalara girmekten çekinin.Konuları düzeltmek için 1-2 gün daha sabredin.Kaynak