Günlük burç yorumları (1 Ocak 2024)

tarafından
13
Günlük burç yorumları (1 Ocak 2024)Günlük burç yorumları (1 Ocak 2024)

Astrolog Gülnihal Öztürk’ten 1 Ocak 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Bugün Ay başak burcunda olacak, duygularımızı derinlemesine analiz ettiğimiz ve bazen abartılı düşüncelere kapıldığımız bir gün olabilir. Düzen ve tertip oluşturmak adına kendimizi fazla yorabiliriz.
KOÇ
Bugün kendinizi, beden sağlığınızı dinleyecek günlük bitirmeniz işler ile ilgileneceksiniz. Gelir, gider dengeleri gündeminizde olacak.
BOĞA
Bugün aşk ve arkadaşlık ilişkilerinizde değersizlik hissi yaşayabilir, iletişimde kopukluklar yaşayabilirsiniz. Çocuk sağlığıyla ilgili konular ile ilgileneceksiniz.
İKİZLER
Bugün ev düzenleme, aileniz ile vakit geçireceğiniz bir gün olacak, partneriniz ile aranızda yaşanabilecek yanlış anlaşılmalardan kaçınmalısınız.
YENGEÇ
Bugün yakın çevreniz, akrabalarınız ile iletişiminiz yoğun olacak. Kitap okuyabilir, sağlık, beslenme konuları hakkında detaylı araştırmalar yapabilirsiniz.
ASLAN
Bugün para kazanma yöntemleri hakkında plan program yapabilirsiniz. Ancak şans oyunları, yatırımlar ve borsa da dikkatli olmalısınız.
BAŞAK
Bugün duygularınızı dinleyecek, başkalarıyla olan bağınızı gözden geçireceksiniz. Partnerinizle olan iletişiminizde tıkanıklıklar yaşanabilir, duygularını aktarırken rasyonel olabilirsiniz.
TERAZİ
Bugün içe döndüğünüz, ruhsal ve duygusal anlamda kendinizi analiz ettiğiniz etrafınızdaki insanlar ile yaşadığınız iletişim sorunların ve değersizlik hissinizin nedenlerini sorgulayacağınız bir gün olacak.
AKREP
Bugün arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle çok sık iletişim kuracağınız, mali konular ile ilgili yaşadığınız sıkışıklıkla ilgili arkadaşlarınızdan yardım alacağınız bir gün olacak.
YAY
Bugün çalışma hayatınızla ilgili bazı düzenlemeler yapacağınız aynı zamanda hayatınızdaki otorite figüründeki insanlardan yardım alabileceğiniz bir gün olacak.
OĞLAK
Bugün özgürleşme isteğiniz yoğunlaşıyor. İnançlarınızı, eğitiminizi, değerlerinizi sorgulayabilir, iletişim, ulaşım konularında bazı engeller ile karşılaşabilirsiniz.
KOVA
Bugün ailenizden maddi konular ile ilgili destek alabilecek, gerçek dost-arkadaş kim zihninizde bunu sorgulayacaksınız.
BALIK
Bugün partnerinizle ilgili duygularınızı anlatmakta zorlanabilir, anlaşılmadığınızı hissedebilirsiniz. Sizi kısıtlayan ilişkilerden uzaklaşmak isteyebilirsiniz.Kaynak