Günlük burç yorumları (1 Mart 2024)

tarafından
14
Günlük burç yorumları (1 Mart 2024)Günlük burç yorumları (1 Mart 2024)

Astrolog Gülnihal Öztürk’ten 1 Mart 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları… (gulnihalozturk@vegaastroloji.com)

Bugün olayları kontrol etme isteğimiz yüksek olacak ancak ikili ilişkilerde kıskançlık sorunları meydana gelebilir.  Ancak bu sorunlar açık iletişim ile çözülebilir. Duygusal beklentilerimiz oldukça yüksek olacak.
Koç Burcu: Sevgili Koç,  bugün harcamalar konusunda kontrolü kaybedebilirsiniz. Bir ürünü ederinden daha yüksek fiyatla almak veya ucuza alabileceğiniz bir ürünün fırsatını kaçırmak gibi sorunlar meydana gelebilir. Ancak içsel huzurunuz yüksek, sezgilerinizle hareket edeceğiniz bir gün olacak.
Boğa Burcu: Sevgili Boğa, partneriniz veya ortaklarınızla yaşayacağınız sorunlar sizi biraz üzebilir ancak iletişim yoluyla yaşanan sorunları çözümleyebilirsiniz.
İkizler Burcu: Sevgili İkizler, sağlık ile ilgili konulara dikkat etmelisiniz. Çalışma hayatınızda yoğun bir gün sizi bekliyor. Bugün işiniz ile ilgili yapacağınız yatırımlar geleceğe yönelik olumlu geri dönüşler yaratabililir.
Yengeç Burcu: Sevgili Yengeç, aşk ve sevgi konusunda hayal kırıklıkları, yanlış anlaşılmalar olabilir. Tek yapmanız gerek güçlü bir iletişim kurabilmek.
Aslan Burcu: Sevgili Aslan,   aile ve eşinizle ilgili krizler bugün biraz daha büyüyebilir. Ancak miras ve maddi konular ile ilgili düzelmeler olacaktır. Ticari ödemeleriniz bugün yapılabilir.
Başak Burcu: Sevgili Başak, trafikte dikkatli olmanız gereken bir gün, iletişim konusunda bazı yanlış anlaşılmalar yaşanabilir.
Terazi Burcu: Sevgili Terazi, bugün maddi kaynaklar ile ilgili kayıplar yaşanabilir. Yatırımlar ve harcamalar konusunda dikkatli olmalısınız. Bugün kendinizi değersiz hissetmenize neden olacak diyaloglar içinde kalabilirsiniz.
Akrep Burcu: Sevgili Akrep, bugün sabah saatlerinde kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Anlaşılmadığınızı ve aile içinde engellenmeye çalışıldığınızı hissettiğiniz konular meydana gelebilir. Partnerinizle uzlaşı sağlamak adına çok fazla iletişim kurmanız gerekebilir.
Yay Burcu: Sevgili Yay,  bugün sağlık hastane ziyaretleri, yakın çevrenizdeki insanların sağlık konuları gündeminizde olabilir. Kısa yolculuklar yapmanız gerekebilir. Bugün evde düzen yapmak, yaşam alanlarınızı düzenlemek iyi hissettirebilir.
Oğlak Burcu: Sevgili Oğlak,  bugün arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizden sizi şaşırtacak haberler alabilirsiniz. Ticaretle uğraşan oğlaklar için hareketli bir gün olacak.
Kova Burcu: Sevgili Kova, bugün kariyer ve kazançlar konusunda hareketli bir gün geçireceksiniz. Fiziksel olarak yorulduğunuzu hissedebilirsiniz ancak bitirmeyi planladığınız işler için uygun bir gün olacak.
Balık Burcu: Sevgili Balık,  bugün iletişim yoğunluğunuz yüksek, uzak mesafedeki dostlarınız akrabalarınızla iletişim kurabilirsiniz. Yaptığınız seyahat planlarını iptal etmeniz gerekebilir.Kaynak