Son Dakika

Filistin için hafıza merkezi kuruluyor: Palestine Academia

İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırıları devam ediyor. Gazze’deki insanlık dramını görünür kılarak dünya kamuoyuna duyurabilmek amacıyla bir hafıza merkezi oluşturuluyor.

FİLİSTİN DAVASI İÇİN HAFIZA MERKEZİ

Gerçek, her zaman haykırır sloganıyla oluşturulacak Palestine Academia’nın açıklaması şöyle: “Filistin Davası için bir hafıza merkezi oluşturuyoruz. Filistin Davası ile ilgili hazırlanan raporlara, yapılan akademik çalışmalara tek merkezden ulaşılmasını sağlamak için herkesin kullanımına ve katkısına açık bir web sitesi hazırladık.

Sitede şimdilik Türkçe ve İngilizce içerikler yer alacaktır. Önümüzdeki süreçte Fransızca ve Arapça içerikleri de eklemeyi planlamaktayız.

İsrail’in Filistin’e yönelik saldırılarını, savaş suçu niteliğindeki müdahalelerini ve sivil halka uyguladığı insanlık dışı uygulamaları görünür kılarak dünya kamuoyuna duyurabilmek, aynı zamanda tarihe not düşmek için telif sorunu olmayan gibi içerikleri editor@palestineacademia.com adresine gönderebilirsiniz.”

Filistin için hafıza merkez kuruluyor: Palestine Academia

Filistin Dünya Haberler

Haber Kaynağı

Daha Fazla Göster

golignews.com.tr

Golignews, geniş bir haber yelpazesini kapsayan, güvenilir ve etkili bir haber kaynağı olarak öne çıkan bir platformdur. Dünya genelindeki önemli olaylar, teknoloji gelişmeleri, ekonomi haberleri ve daha birçok konuda geniş bir içeriği kullanıcılarına sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu