Cinsiyet değiştiren Çukur’un Timsah Celil’i Ahmet Melih Yılmaz’ın son hali şok etti

tarafından
22
Cinsiyet değiştiren Çukur’un Timsah Celil’i Ahmet Melih Yılmaz’ın son hali şok etti

Çukur  dizisinde ‘Timsah Celil’ karakteri ile akıllarda kalan ve ardından Cam Tavanlar dizisi ile  izleyenlerin karşısına çıkan ünlü oyuncu Ahmet Melih Yılmaz, cinsiyet değiştirerek trans birey olduğunu duyurmuştu. Yeni seçtiği hayatta ismini değiştirmeyi de ihmal etmeyen ve  Meli Bendeli adını alan oyuncu sosyal medya sayfasından paylaştığı gönderileri ile sık sık gündeme geliyor. Ünlü oyuncu şimdi de mini elbisesi ile çekindiği fotoğrafları takipçileri ile paylaşıyor.

2020 yılında Adana Altın Koza Film Festivali’nde ‘Umut Veren Genç Erkek Oyuncu Ödülü’ne layık görülen Ahmet Melih Yılmaz, son olarak Cam Tavanlar dizisinde Şinasi karakteriyle izleyici karşısına çıktı.

Cinsiyet değiştirme ameliyatı olan ünlü oyuncu Ahmet Melih Yılmaz, geçtiğimiz yıllarda ise Armağan Çağlayan’ın programına konuk oldu.

Yılmaz açıklamasında “Hayatım gitmiyordu. Kabuslardan bir yerlerden atıyorum kendimi sürekli. İlerletemiyorum hayatımı.

Bu sosyal olarak da böyle, iyice eve kapanmalar böyle… Dünyadan çekilmiştim veya onu öldürecektim, Allah’tan korktum travesti oldum yani öyle söyleyeyim” dedi.

Ünlü oyuncu konuşmasında “Ona ben ‘travesti olacağım’ diye mesaj attım. Arkandayım dedi, yanımda olacaktın dedi. Ben önüme baktım. Böyle olmamın kendisiyle alakası yok.

Geç kalmamın alakası var. O yüzden önüme çıkan herkese kızgınım. Anama, oyunculuğa, unutamadım adama, herkese ayrı kızıyorum. Evvelimi bilmeyen ahirimden hesap sormasın. İnsanların şaşkınlıklarını anlıyorum da teessüflerini anlamıyorum” dedi.

Bu anlarda Armağan Çağlayan gözyaşlarına hakim olamadı  “Bu kadar sert bir şey beklemiyordum açıkcası. Bir insanın herkese kızgın olması taşınması çok zor bir yük” dedi.

Son dönemde paylaştığı pozları ile adından söz ettiren ve yeni fiziğine kavuşan Yılmaz, 1 ayda 5 ameliyat olduğunu ve 8 saat boyunca ameliyathanede olduğunu söylemişti. Ahmet Melih Yılmaz adı ile akıllarda kalan başarılı oyuncu, mini elbisesi ve pembe saçları ile ayna pozu verdi. İddialı tarzını “Yürü be” notu ile paylaşan oyuncuya takipçileri tarafından beğeni yağdı.

Kaynak