Son Dakika

Burak Yılmaz’ın Beşiktaş için söyledikleri Sinan Engin’i şoke etti: Bir insan kariyerini nasıl mahvedebilir bunu izliyoruz

Beşiktaş‘taki teknik sorumlu görevinden istifa eden Burak Yılmaz, çarpıcı açıklamalarda bulundu. “İçten içe ‘Keşke gelmeseydim’ diyorum ama, Beşiktaş‘tan kaçamazdım.” diyen Yılmaz’a Sinan Engin çok sert tepki gösterdi.

“AÇIKLAMALARI İNANILMAZ”

Sinan Engin yaptığı açıklamada, ” Burak Yılmaz‘ın açıklamaları inanılmaz. Belli bir düzeye gelmiş bir futbol adamı. Babası eski futbolcu, teknik adam. Bir insan kariyerini nasıl mahvedebilir 1 ay içinde bunu izliyoruz.” dedi.

“ŞOK OLDUM”

Engin açıklamasının devamında, “Kalkıp Beşiktaş fotoğraflarını siliyorsun Instragram’dan. Senin Beşiktaşlılığın teknik adamlıktan mi ibaret?” Yaptığı açıklamalara şok oldum. Aboubakar koşuyordu, sarılıyordun ona. Şimdi bu açıklamalarında Aboubakar’ı da taca attın.” dedi.

“İNANAMIYORUM ONUN ADINA BU OLANLARA”

Yılmaz’ın dediklerine inanamadığını yineleyen Engin son olarak, “Şimdi sosyal medyada Burak Yılmaz ihraç edilsin deniyor. Burak tek bir şey yapacaktı, ‘Şansı değerlendiremedim’ diyeceksin, kenara çekileceksin, bu kadar. İnanamıyorum onun adına bu olanlara. Belki çok iyi bir teknik direktör olacaktı ilerde.” şeklinde konuştu.

Kaynak: Haberler.com / Spor

Burak Yılmaz Beşiktaş Spor Haberler

Haber Kaynağı

Daha Fazla Göster

golignews.com.tr

Golignews, geniş bir haber yelpazesini kapsayan, güvenilir ve etkili bir haber kaynağı olarak öne çıkan bir platformdur. Dünya genelindeki önemli olaylar, teknoloji gelişmeleri, ekonomi haberleri ve daha birçok konuda geniş bir içeriği kullanıcılarına sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu