Spor

Beşiktaş’ın teknik direktörü Rıza Çalımbay: Kendi ekibimle devam edeceğim – Son Dakika Spor Haberleri

Beşiktaş‘ın yeni teknik direktörü Rıza Çalımbay oldu. Çalımbay düzenlenen imza töreninde açıklamalarda bulundu.

İşte Çalımbay’ın açıklamalarından öne çıkanlar:

“Benim açımdan tekrar buraya gelmek büyük bir mutluluk. Beşiktaş’ın yeri, benim için her zaman apayrı oldu. Takımın durumu şu anda pek iç açıcı değil. Çok iyi analiz edip nerede kriz var bulmamız gerekiyor.

Nereye kadar giderse buradayım. Beni çağırdıklarında ne olursa olsun seve seve Beşiktaş’a gelirim.

Taraftarımız üzgün, kırgın, sinirli. İstedikleri futbol olmuyor. Öncelikle bizim taraftarı kazanmamız gerekiyor. Taraftar, bana göre birinci adam. Onların desteğiyle biz bu işi çok iyi şekilde başarabiliriz. Ben, taraftara inanıyorum.

Milli arada kampa gideceğiz, bambaşka döneceğiz.

Başkan adayları beni aradılar. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Ben zamanı düşünmüyorum tek düşündüğüm şey Beşiktaş maçı. Bu takımın oyunu bu değil.

Teknik ekipte yola kendi ekibimle devam edeceğim.

Burak sevdiğim bir insan daha önce birlikte çalıştık. Özellikle Trabzonspor’da çok iyi işler yaptı. Burak’la görüşmedik. Burak hırslı ama biraz erken başladı. Antrenörlükte iyi bir yere gelmeniz gerekiyor. Ekibinizin iyi olması lazım.”

Haber Kaynağı

Daha Fazla Göster

golignews.com.tr

Golignews, geniş bir haber yelpazesini kapsayan, güvenilir ve etkili bir haber kaynağı olarak öne çıkan bir platformdur. Dünya genelindeki önemli olaylar, teknoloji gelişmeleri, ekonomi haberleri ve daha birçok konuda geniş bir içeriği kullanıcılarına sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu